اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر : پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد مقدس
    تعداد بازدید: 24
    کد: 215631
    تاریخ انتشار:
    ۱۴۰۰/۰۷/۱۷
    در حرکتی جهادی و به جهت ارائه خدمت به زائران بارگاه منوّر رضوی صورت پذیرفت

    همراهی بسیجیان پایانه های مسافربری در تأمین مایحتاج اسکان و تغدیه زائران

    درپی تاخیر در خروج زائران آخر صفر و حضور تعداد زیاد از این زائران در پایانه های مسافربری و نیاز به اسکان موقت این زائران، بسیجیان پایگاه بسیج پایانه مسافربری حوزه مقاومت بسیج شهدای شهرداری شورای اسلامی مشهد الرضا(ع) در تامین مایحتاج و اسکان مهمانان حریم رضوی مشارکت کردند.
    همراهی بسیجیان پایانه های مسافربری در تأمین مایحتاج اسکان و تغدیه زائران

    به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، با توجه به ازدحام مسافرین خروجی در پایانه مسافربری اصلی مشهدالرضا (ع) در روز 16 مهرماه، پایگاه مقاومت بسیج سازمان پایانه ها با هماهنگی فوری فرمانده حوزه مقاومت بسیج شورای اسلامی و شهرداری مشهدمقدس نسبت به تامین ۵۰۰ پتو و پذیرایی شام 500 زائر در پایانه ها اقدام کردند.

       بر پایه همین گزارش تعداد بالای زائران ایام شهادت حضرت علی ابن موسی رضا(علیه‌السلام) در پایانه  های مسافربری و زمان‌بر شدن شرایط اعزام این افراد به شهرهای محل سکونتشان ، سبب نیاز به اسکان موقت این زائران در پایانه‌های مسافربری مشهد شد.
    در همین راستا  پایگاه مقاومت بسیج شهدای گمنام سازمان پایانه های مسافربری شهرداری مشهد مقدس و با پیگیری  فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهدای شهرداری و شورای اسلامی مشهدالرضا (علیه السلام) اقدام به تهیه ۵۰۰ تخته پتو و پذیرایی وعده شام برای زائران کرد.
    در این اقدام جهادی مدیرعامل بسیجی سازمان با همراهی معاونین ، مسولان و کارکنان  بسیجی پایگاه مقاومت سازمان،  صمن این اقدام ارزنده تمهیدات دیگر از قبیل امکان خواب و  گرمایش مناسب ، استقرار نیروهای حفاظت فیزیکی و بسیجی برای امنیت کامل و ارائه آب شرب با همیاری جهادی این عزیزان انجام گردید .

    تعداد بازدید: 24
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر