اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر : پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد مقدس
    تعداد بازدید: 25
    کد: 215567
    تاریخ انتشار:
    ۱۴۰۰/۰۷/۱۲

    برپایی ایستگاه استقبال از زائران در پایانه مسافربری امام رضا (ع) مشهد

    شهردار منطقه ۸ مشهد گفت: برای دهه پایانی ماه صفر برنامه های ویژه‌ ای در پایانه مسافربری شهر مشهد و خیابان امام رضا(ع) تدارک دیده ایم که با محوریت ایستگاه استقبال از زائر در حال انجام است.
    برپایی ایستگاه استقبال از زائران در پایانه مسافربری امام رضا (ع) مشهد

    به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، حسین عبدالله زاده با بیان این مطلب، اظهار کرد: در دهه پایانی صفر همه ساله بیشترین مسافر از طریق پایانه مسافربری مشهد وارد این شهر می‌شود و به همین خاطر برنامه ‌های ویژه ای برای زائران تدارک دیده ایم.

    وی ادامه داد: به محض ورود زائران به شهر مشهد یکی از روحانیون آگاه وارد اتوبوس شده و ضمن ارائه احکام، ذکر توسلی به حضرت رضا(ع)می شود.

    شهردار منطقه ۸ مشهد تصریح کرد: برای زائران سالمند نیز که وارد پایانه مسافری می‌شوند صندلی‌های چرخدار تدارک دیده شده که این عزیزان را تا ناوگان حمل‌ونقل عمومی هدایت می‌کند؛ همچنین با همکاری دانشگاه علوم پزشکی مشهد توانستیم ایستگاه پایش سلامت مسافران را تشکیل دهیم‌ که از مسافران تب سنجی صورت گیرد و درصورت بالا بودن تب از آن‌ها تست سریع کرونا گرفته می‌شود.

    عبدالله زاده خاطرنشان کرد: در پایانه مسافربری ایستگاه استقبال از زائران که با پذیرایی همراه است برای عزیزان زائر تدارک دیده شده و همچنین در سطح خیابان امام رضا(ع) نیز ایستگاه هایی با همکاری هیئات مذهبی مشهد برپا شده که در حال خدمت رسانی به زائران و مجاوران است.
     

    تعداد بازدید: 25
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر