اوقات شرعی
 • چهارشنبه،06 بهمن 1400
 • ورود
     
   •  
    منبع خبر : پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد مقدس
    تعداد بازدید: 43
    کد: 214692
    تاریخ انتشار:
    ۱۴۰۰/۰۶/۰۱
    معاون عمران، حمل ونقل و ترافیک شهرداری مشهد اعلام کرد؛

    کاهش 430هزار نفری جابجایی مسافر از طریق پایانه های مسافری در مردادماه امسال

    معاون عمران، حمل ونقل و ترافیک شهرداری مشهد از کاهش بیش از430 هزار نفری جابجایی مسافر از طریق پایانه های مسافربری شهرداری طی مرداد ماه نسبت به تیرماه امسال خبرداد.
     کاهش 430هزار نفری جابجایی مسافر از طریق پایانه های مسافری در مردادماه امسال

    به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، خلیل الله کاظمی در این خصوص، گفت: براساس آمار از ابتدا تا 31 مردادماه 1400 بیش از958 هزارو 233 مسافر از طریق پایانه های مسافربری شهرداری به مشهد وارد و یا از این شهر خارج شده اند.

    وی افزود: این درحالی است که از ابتدا تا 31 تیرماه 1400 بیش از یک میلیون و 396 هزارو 976 مسافر از طریق پایانه های مسافربری شهرداری مشهد جابجا شده بودند که مقایسه این دو آمار نشان دهنده کاهش 438 هزارو 743 مسافر در مرداد ماه نسبت به ماه گذشته به دلیل شیوع ویروس کرونا است.

    معاون عمران، حمل ونقل وترافیک شهرداری مشهد اضافه کرد: همچنین طبق آمار ازاول تا 31 مرداد ماه سال گذشته نیز 825 هزارو 128 مسافر از طریق پایانه های شهرداری به شهر مشهد وارد و یا از این شهرخارج شده اند.

    کاظمی به اجرای طرح اصلاح الگوی سفر در پایانه مسافربری اشاره و اظهارکرد: براساس این طرح فروش بلیت در پایانه مسافربری کاملا ممنوع و فروش بلیت تنها از طریق الکترونیک توسط درگاه های اینترنتی و آژانسهای مسافرتی خارج از پایانه انجام می شود.

    وی تصریح کرد: براین اساس به زائران و مجاوران توصیه می شود تا قبل از حضور در پایانه و انجام سفر بلیت خود را از طریق الکترونیک و آژانس های مسافرتی به نام مسافر تهیه کنند زیرا عبور از گیت های هوشمند و ورود به جایگاه سوار شدن مسافران به اتوبوس فقط از طریق کیو آرکد مندرج بر بلیت صادر شده به نام مسافر امکان پذیر خواهد بود.

    معاون عمران، حمل ونقل وترافیک شهرداری مشهد ادامه داد: با توجه به قرمز بودن وضعیت شهر مشهد از نظر شیوع کرونا پروتکل های بهداشتی با شدت بیشتری در پایانه ها اجرا می شود اما با این حال از مردم درخواست می شود تا از انجام سفر غیر ضروری خود داری کنند.

    تعداد بازدید: 43
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر