اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر : روابط عمومی سازمان
    تعداد بازدید: 55
    کد: 213801
    تاریخ انتشار:
    ۱۴۰۰/۰۳/۲۷

    استقرار صندوق اخذ رای در پایانه مسافربری امام رضا (علیه السلام ) مشهد

    سیزدهمین دورهٔ انتخابات ریاست‌جمهوری همزمان با انتخابات ششمین دورهٔ شوراهای اسلامی شهر و روستا ، میان‌دوره‌ای مجلس شورای اسلامی و میان‌دوره‌ای دوم مجلس خبرگان رهبری در تاریخ 28 خرداد 1400 برگزار می گردد و یک شعبه از شعب اخذ آراء جهت حضور حداکثری شهروندان و مسافران در پایانه های مسافربری مشهد مستقر خواهد شد .
    استقرار صندوق اخذ رای در پایانه مسافربری امام رضا (علیه السلام ) مشهد

          به گزارش روابط عمومی سازمان پایانه های مسافربری شهرداری مشهد ،  سیزدهمین دورهٔ انتخابات ریاست‌جمهوری  همزمان با انتخابات ششمین دورهٔ شوراهای اسلامی شهر و روستا ، میان‌دوره‌ای مجلس شورای اسلامی و میان‌دوره‌ای دوم مجلس خبرگان رهبری در تاریخ 28 خرداد 1400 برگزار می گردد و یک شعبه از شعب اخذ آراء جهت حضور حداکثری شهروندان و مسافران در پایانه های مسافربری مشهد مستقر خواهد شد .
    مهندس قربانی مدیرعامل سازمان پایانه های مسافربری شهرداری مشهد با اعلام این خبر گفت: ساختمان مرکزی پایانه مسافربری امام رضا (ع ) با داشتن زیرساختهای لازم و استقرار در موقعیت مکانی بسیار خوب وحضور فعالان ، خدمتگزاران و مسافران  محل استقرار این شعبه خواهد بود که هماهنگیهای آن از طریق فرمانداری و ستاد انتخاباتی شهر مشهد  صورت پذیرفته است و امکانات مربوطه از قبیل میز ، صندلی ،  خطوط ارتباطی ، شبکه های مورد نیاز و مباحث ایمنی و امنیتی لازم پیش بینی و مستقر می گردند .
    مهندس قربانی  افزود  این اقدام  با هدف ایجاد مشارکت حداکثری  برای فعالان ، خدمتگزاران و مسافران درنظر گرفته شده است  و انتظار می رود اهالی اطراف پایانه نیز از این امکانات استفاده نمایند .
        شایان ذکر است طبق اعلام اولیه زمان فعالیت شعب اخذ آرای مردم از ساعت 8  صبح  روز جمعه 28 خرداد لغایت پایان ساعات تعیین شده از طرف ستاد مرکزی خواهد بود .
     

    تعداد بازدید: 55
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر