اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر : پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد مقدس
    تعداد بازدید: 59
    کد: 213410
    تاریخ انتشار:
    ۱۴۰۰/۰۳/۰۱
    مدیرعامل شرکت قطارشهری مشهد اعلام کرد؛

    بهره برداری از فاز یک خط سه مترو مشهد حد فاصل پایانه امام رضا(ع) تا حرم مطهر در1400

    مدیرعامل شرکت قطارشهری مشهد گفت: فاز یک خط سه مترو مشهد حد فاصل پایانه امام رضا(ع) تا حرم مطهر امسال به بهره برداری خواهد رسید.
    بهره برداری از فاز یک خط سه مترو مشهد حد فاصل پایانه امام رضا(ع) تا حرم مطهر در1400

    به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، کیانوش کیامرز امروز در مراسم آغاز عملیات اجرایی حفاری خط چهار و خط سه قطار شهری و همچنین بهسازی محور75 متری رضویه و رونمایی از سامانه شهروند سپاری که با حضور رییس مجلس شورای اسلامی، استاندارخراسان رضوی، شهردار مشهد و جمعی از اعضای شورای شهر برگزار شد، افزود: امروز شاهد آغاز عملیات حفاری خط سه از انتهای امیریه به صورت NATM(توسط نیروی انسانی) هستیم.

    وی اضافه کرد: حفاری خط سه در مسیر شهرک ابوذر اکنون به وسیله دستگاه حفار در حال انجام است اما برای سرعت بخشیدن به احداث خط سه، حفاری تونل این خط را در جبهه غربی به طول 3.8 کیلومتر از انتهای امیریه به صورت NATM(توسط نیروی انسانی) آغاز کردیم.

    مدیرعامل شرکت قطارشهری مشهد با بیان اینکه قرارداد حفاری این مسیر حدود 400 میلیارد تومان است اظهارکرد: خط سه در مجموع به طول 28.5 کیلومتر طولانی ترین خط مترو مشهد است که از انتهای امیریه تا شهرک ابوذر امتداد دارد.

    کیامرزادامه داد: درحال حاضر 17 کیلومتر از تونل خط سه به وسیله دستگاه حفار اجرا شده است و 11.5 کیلومتر باقی مانده از تونل این خط نیز حداکثر تا پایان سال از دو جبهه به دو روش NATM(توسط نیروی انسانی) از انتهای امیریه و به وسیله دستگاه حفار به سمت شهرک ابوذراجرا خواهد شد.

    وی در ادامه افزود: طبق برنامه ریزی های انجام شده در فاز یک ،مسیر 6 کیلومتری از خط سه مترو مشهد حد فاصل پایانه امام رضا(ع) تا ایستگاه باب الجواد(ع) حرم مطهر امسال به بهره برداری خواهد رسید که 5 ایستگاه واقع در این مسیر اکنون از 80 درصد پیشرفت فیزیکی برخوردار است .

    تعداد بازدید: 59
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر