اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر : پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس،
    تعداد بازدید: 93
    کد: 212445
    تاریخ انتشار:
    ۱۴۰۰/۰۱/۰۵
    مدیرعامل سازمان پایانه های مسافربری شهرداری مشهد اعلام کرد؛

    ممنوعیت فروش بلیت در پایانه های مسافربری/ مسافران بلیت خود را از طریق اینترنت خریداری کنند

    مدیرعامل سازمان پایانه های مسافربری شهرداری مشهد با اشاره به اجرای طرح اصلاح الگوی خدمات مسافری در پایانه مسافربری امام رضا(ع) گفت: در راستای جمع آوری جارچیان و رفاه مسافران، فروش بلیت در پایانه ممنوع بوده و افرادی که قصد سفر دارند باید بلیت خود را از طریق سامانه های الکترونیک و درگاه های اینترنتی خریداری کنند.
    ممنوعیت فروش بلیت در پایانه های مسافربری/ مسافران بلیت خود را از طریق اینترنت خریداری کنند
    به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، جلال قربانی با بیان این خبر اظهار کرد: یکی از مشکلات موجود در پایانه های مسافربری که زائران و مجاوران هنگام حضور در پایانه از آن گلایه داشتند، حضور جارچیان در پایانه، قیمت های مختلف بلیت و صادر نشدن بلیت به نام افراد بود.
    وی افزود: برهمین اساس با همکاری دستگاه قضائی، اداره کل راه و حمل و نقل جاده ای شهرداری مشهد برای اولین بار درکشور اجرای طرح اصلاح الگوی خدمات مسافری را آغاز کرد.
    قربانی با بیان اینکه بر اساس این طرح فروش بلیت توسط شرکت ها در داخل پایانه ممنوع شد، اخاطرنشان کرد: زائران و مجاورانی که قصد سفر دارند باید بلیت مورد نیاز خود را به نام مسافر و از طریق اینترنت و شرکت های مسافرتی خارج از پایانه خریداری کنند.
    مدیرعامل سازمان پایانه های مسافربری شهرداری مشهد تصریح کرد: همچنین برای جلوگیری از ورود افراد متفرقه به محل سوار و پیاده شدن مسافران به اتوبوس تنها افرادی که بلیت به نام آن ها صادر شده باشد، اجازه عبور از گیت ها را دارند.
    وی ادامه داد: اجرای این طرح علاوه بر جمع شدن جارچیان در پایانه، ایمنی سفر، پیشگیری از خرید بلیت به قیمت های بالاتر، استفاده از بیمه در صورت بروز حادثه و... را برای زائران ومجاوران هنگام سفر به دنبال دارد.
    قربانی گفت: با توجه به اجرای این طرح از زائران و مجاوران درخواست می شود بلیت خود را قبل از حضور در پایانه ها و به نام فردی که قصد سفر دارد از طریق اینترنت و درگاه های فروش بلیت و شرکت های فروش بلیت خارج از پایانه خریداری کنند.
    تعداد بازدید: 93
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر