اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر : پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد
    تعداد بازدید: 51
    کد: 212412
    تاریخ انتشار:
    ۱۴۰۰/۰۱/۰۳
    مدیرعامل سازمان پایانه های مسافربری شهرداری مشهد اعلام کرد؛

    افزایش 21 درصدی جابجایی مسافر از طریق پایانه ها در اسفند ماه/ تشدید رعایت پروتکل های بهداشتی در پایانه ها برای پیشگیری از شیوع کرونا

    مدیرعامل سازمان پایانه های مسافربری شهرداری مشهد از افزایش 21 درصدی جابجایی مسافر از طریق پایانه های مسافربری شهرداری مشهد در اسفند امسال نسبت به اسفند سال ۹۸ خبرداد.
    افزایش 21 درصدی جابجایی مسافر از طریق پایانه ها در اسفند ماه/ رعایت شدید پروتکل های بهداشتی در پایانه ها برای پیشگیری از شیوع کرونا
    افزایش 21 درصدی جابجایی مسافر از طریق پایانه ها در اسفند ماه/ تشدید رعایت پروتکل های بهداشتی در پایانه ها برای پیشگیری از شیوع کرونا
    به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد،جلال قربانی با بیان این خبر اظهار کرد: براساس آمار از ابتدا تا 30 اسفند ماه امسال 642 هزار و 617 مسافر از طریق پایانه های مسافربری شهرداری مشهد جابجا شده اند.
    وی افزود: این درحالی است که از ابتدا تا 29 اسفند سال 98 حدود 533 هزارو 52 مسافر از طریق پایانه های مسافربری به مشهد وارد یا از این شهر خارج شده اند.
    قربانی تصریح کرد: مقایسه این دو آمار نشان دهنده افزایش 21 درصدی جابجایی مسافر از طریق پایانه های مسافربری شهرداری مشهد در اسفند ماه 99 نسبت به مشابه سال 98 است.
    مدیرعامل سازمان پایانه های مسافربری شهرداری مشهد به اقدامات این سازمان برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا اشاره کرد و ادامه داد: برای پیشگیری از شیوع این ویروس اجرای پروتکل های بهداشتی شدیدتر شده است و تمامی اماکن مرتبط با پایانه ها به صورت مستمر ضد عفونی و مسافران هنگام به ورود به مشهد تب سنجی و کنترل می شوند.
    تعداد بازدید: 51
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    1 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر