اوقات شرعی
 • سه شنبه،04 آبان 1400
 • ورود
     
   •  
    منبع خبر : پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد
    تعداد بازدید: 72
    کد: 210713
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۹/۱۱/۱۵
    مدیرعامل سازمان پایانه های مسافربری شهرداری مشهد اعلام کرد؛

    جابجایی یک میلیون و 100 هزار مسافر از طریق پایانه ها در دی ماه امسال

    مدیرعامل سازمان پایانه های مسافربری شهرداری مشهد از جابجایی یک میلیون و 100 هزار مسافر از طریق پایانه ها این سازمان در دی ماه امسال خبرداد.
    جابجایی یک میلیون و 100 هزار مسافر از طریق پایانه ها در دی ماه امسال
     به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، جلال قربانی در این خصوص گفت: براساس آمار از ابتدا تا 30 دی ماه امسال یک میلیون و 116 هزار و 692 مسافر از طریق پایانه های مسافربری شهرداری از مشهد خارج و یا به این شهر وارد شده اند.
    وی افزود: این درحالی است که طبق آمار از ابتدا تا 30 دی ماه سال گذشته 1 میلیون و 330هزار و 67 مسافر از طریق پایانه های مسافربری شهرداری مشهد جابجا شده اند .
    قربانی اضافه کرد: مقایسه این دو آمار نشان دهنده کاهش 16 درصدی جابجایی مسافر از طریق پایانه ها در دی ماه امسال نسبت به مشابه سال گذشته است.
    قربانی با بیان اینکه درمجموع از ابتدای امسال تا پایان دی ماه 8 میلیون و 557 هزار و758 مسافر از طریق پایانه های مسافربری به مشهد وارد و یا از این شهر خارجه شده اند، اظهارکرد: این درحالی است که در 10 ماهه سال گذشته 16 میلیون و 104 هزار و 838 مسافراز این طریق به شهر وارد و یا خارج شده اند.
    مدیرعامل سازمان پایانه های مسافربری شهرداری مشهد ادامه داد: مقایسه این دو آمار نشان دهنده کاهش 47 درصدی ورود و خروج مسافر از طریق پایانه های مسافربری شهرداری به شهر مشهد در 10ماهه سال جاری نسبت به مشابه سال گذشته است.
    وی در ادامه به فعالیت های سازمان پایانه های مسافربری مشهد برای جلوگیری از انتشار ویروس کرونا اشاره کرد و گفت: اجرای طرح ارتقا الگوی خدمات با اقداماتی از قبیل فروش بلیت اینترنتی بدون نیاز حضور مسافران در پایانه، نظارت در مبادی ورودی و خروجی و کنترل رعایت استفاده از ماسک، کنترل کارت ملّی در سفرهای بین شهری، پایش مسافران در سالن های ورودی و خروجی، ضدعفونی مستمر اماکن و مستحدثات و تجهیزات و اطلاع رسانی مستمر نکات و مطالب بهداشتی در پایانه ها بخشی از این اقدامات است.
    تعداد بازدید: 72
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر