اوقات شرعی
 • سه شنبه،04 آبان 1400
 • ورود
     
   •  
    منبع خبر : پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد
    تعداد بازدید: 63
    کد: 209095
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۹/۱۰/۰۳
    مدیرعامل سازمان پایانه های مسافربری شهرداری مشهد اعلام کرد؛


    جابجایی یک میلیون مسافر از طریق پایانه های مسافربری در آذر ماه / تب سنجی و کنترل سلامت مسافران هنگام ورود به مشهد

    مدیرعامل سازمان پایانه های مسافربری شهرداری مشهد از جابجایی یک میلیون مسافر از طریق پایانه های مسافربری در آذر ماه امسال خبرداد.
     جابجایی یک میلیون مسافر از طریق پایانه های مسافربری در آذر ماه / تب سنجی و کنترل سلامت مسافران هنگام ورود به مشهد

     به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، جلال قربانی در این خصوص گفت: از ابتدای آذر تا 30 آذر ماه امسال یک میلیون و 130 هزارو 48 مسافر از طریق پایانه های مسافربری به مشهد وارد و یا از مشهد خارج شده اند.
    وی افزود: این درحالی است که آذر ماه سال گذشته یک میلیون و 492 هزارو 168 مسافر از طریق پایانه های مسافری شهرداری جابجا شده اند.
    وی با بیان اینکه مقایسه این دو آمار نشان دهنده کاهش حدود 32 درصدی مسافر در آذر ماه امسال نسبت به مشابه سال گذشته است، اضافه کرد: براساس آمار بیشترین حجم مسافر مربوط به سفرهای داخل استان بوده است.
    قربانی ادامه داد: برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا پروتکل های بهداشتی و ضد عفونی اماکن و اتوبوس ها به شدت اجرا و مسافران قبل از ورود به شهر تب سنجی و کنترل می شوند.
    مدیرعامل سازمان پایانه های مسافربری شهرداری مشهد گفت: همچنین از سوار شدن مسافر بدون همراه داشتن کارت ملی و ثبت در سامانه ویژه کنترل سابقه ابتلا به بیماری کرونا در کلیه پایانه های مسافربری شهرداری مشهد جلوگیری می شود.

    تعداد بازدید: 63
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر