اوقات شرعی
 • چهارشنبه،06 بهمن 1400
 • ورود
     
   •  
    منبع خبر : پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد
    تعداد بازدید: 61
    کد: 208818
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۹/۰۹/۲۷
    معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان رضوی در بازدید از پایانه مسافربری امام رضا (ع) بیان نمود ؛

    اقدامات شهرداری مشهد در حوزه حمل و نقل و ترافیک قابل تقدیر است

    معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان رضوی در حاشیه بازدید از پایانه مسافربری امام رضا (ع) که به مناسبت 26 آذر ماه روز ملّی حمل ونقل و رانندگان صورت پذیرفت گفت: اقدامات شهرداری مشهد در حوزه حمل و نقل و ترافیک قابل تقدیر است.
    اقدامات شهرداری مشهد در حوزه حمل و نقل و ترافیک قابل تقدیر است
     به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، سیدکمال‌الدین میرجعفریان صبح امروز در بازدید ازمرکز کنترل ترافیک،پایانه مسافربری امام رضا(ع) و پایانه انقلاب سازمان اتوبوسرانی که با حضور محمد رضا کلائی شهردار،مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای و معاون عمران،حمل ونقل و ترافیک شهرداری مشهد انجام شد افزود: امروز بازدیدی داشتیم از اقدامات مدیریت شهری در حوزه ترافیک و حمل ونقل که جا دارد از این اقدامات بسیار خوب تشکر کنیم.
    وی اضافه کرد: شهرداری مشهد در حوزه ترافیک هم دربخش نرم افزاری در مرکز کنترل ترافیک و هم در بخش سخت افزاری در اصلاح هندسی معابر فعالیت های خوبی را انجام داده است.
    وی ادامه داد: همچنین در بحث حمل ونقل درون شهری و برون شهری نیز شاهد اقدامات قابل توجهی در حوزه اتوبوسرانی و خدمات پایانه ای در پایانه مسافربری امام رضا(ع) بودیم که مجموعه این فعالیت ها رفاه و ایمنی را برای شهروندان به دنبال داشته است که امیدواریم با هم افزایی میان همه دستگاه ها ادامه داشته باشد.
    تعداد بازدید: 61
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر