اوقات شرعی
 • چهارشنبه،06 بهمن 1400
 • ورود
     
   •  
    منبع خبر : اداره روابط عمومی سازمان پایانه های مسافربری مشهد
    تعداد بازدید: 67
    کد: 208414
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۹/۰۹/۱۷
    در پی بارشهای روزهای جاری صورت پذیرفت

    آماده باش حوزه های خدماتی در پایانه های مسافربری و ایستگاه های سوار مشهد

    با توجه به اطلاعیه های هواشناسی و بارندگیهای صورت گرفته به جهت تسهیل در تردد مسافران در پایانه های مسافربری با افزایش سطح خدمات و شیفت بندی مناسب و همچنین استقرار تجهیزات مناسب مسیرهای تردد مسافران و همچنمین ناوگان حمل ونقل برون شهری روان سازی گردید .
    آماده باش حوزه های خدماتی در پایانه های مسافربری و ایستگاه های سوار مشهد
     به گزارش روابط عمومی سازمان پایانه های مسافربری شهرداری مشهد مهندس حسینی مدقق معاون فنی و اجرایی سازمان در اینخصوص گفت ، در پی بارشهای صورت گرفته و بر اساس اطلاعیه های قبلی ارسال شده توسط سازمان هواشناسی تمهیدات لازم جهت تسهیل در رفت و آمد مسافران و ناوگان حمل نقل برون شهری در پایانه های مسافربری اندیشیده شد و تیمهای اجرایی در زمان مقرر نسبت به رفع  و تسهیل در ارایه خدمات اقدام نمودند .
    مهندس حسینی در ادامه گفت ، پایانه های مسافربری و ایستگاه سوار شهر مشهد با آمادگی مطلوب به استقبال فصل زمستان رفتند و توان لازم جهت ارایه خدمت در شرایط برودتی و بارندگیهای برف و باران را خواهند داشت .
    وی افزود از اقدامات صورت گرفته می توان به آماده باش نیروهای پشتیبانی ، فنی و نگهداری و تست و کنترل سیستمهای گرمایشی ، استقرار باکسهای شن و نمک در مسیر تردد ناوگان ، تهیه  فرشهای مخصوص تردد مسافران ، فعالیت خودروهای برف روب و همچنین خودروهای مخصوص جمع آوری آبهای سطحی ،  آزادسازی کانالهای آبهای سطحی و همچنین آماده باش نیروهای خدمات و تجهیز این نیروها به امکانات مورد نیاز جهت این نوع از خدمات اشاره نمود . 
    معاون فنی و اجرایی سازمان  ادامه داد ،  هماهنگیهای لازم با شهرداریهای مناطق اطراف پایانه صورت پذیرفته است تا در صورت نیاز از  خودروها و تجهیزات این مناطق نیز استفاده و خدمات لازم به مسافران ارایه گردد . 
    مهندس حسینی در خاتمه درخواست نمود شهروندان و مسافران در ایام کرونایی از انجام سفرهای غیر ضروری جدا خود داری نموده و در صورت اضطرار برای تهیه بلیت از طریق سامانه های فروش بلیت اینترنتی  اقدام نمایند . 
     
    تعداد بازدید: 67
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر