اوقات شرعی
 • سه شنبه،04 آبان 1400
 • ورود
     
   •  
    منبع خبر : پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد
    تعداد بازدید: 52
    کد: 208086
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۹/۰۹/۰۵
    مدیرعامل سازمان پایانه های مسافربری شهرداری مشهد اعلام کرد؛

    کاهش 90 درصدی سفرهای خارج استان از طریق پایانه ها / تنها سفرهای ضروری با تاییدیه سلامت از طریق پایانه ها مجاز است

    مدیرعامل سازمان پایانه های مسافربری شهرداری مشهد گفت: طی چند هفته گذشته به ویژه با اعمال محدودیت های سفر،شاهد کاهش 90 درصدی سفرهای خارج از استان از طریق پایانه های مسافربری بوده ایم.
    کاهش 90 درصدی سفرهای خارج استان از طریق پایانه ها / تنها سفرهای ضروری با تاییدیه سلامت از طریق پایانه ها مجاز است
     به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، جلال قربانی با اشاره به شیوع ویروس کرونا و اعمال محدودیت تردد بین شهری افزود: طبق پروتکل ها و دستورالعمل های ستاد کرونا تنها سفرهای ضروری و با ارائه تاییدیه سلامت از طریق پایانه های مسافربری امکان پذیرخواهد بود.
    وی اضافه کرد: همچنین در صورت ضرورت انجام سفر مسافران باید کارت ملی خود را به همراه داشته باشند و با ثبت کد ملی در سامانه ای که برای تایید سلامت درنظر گرفته شده قبل از سفر سلامتشان تایید شود.
    وی با بیان اینکه سفرهای خارج از استان حدود 90 درصد کاهش داشته است، اظهارکرد: سفرهایی نیز که در این ایام انجام می شود سفرهای ضروری و برای انجام کار اداری از داخل استان است.
    قربانی تصریح کرد: طبق آمار از اول تا 30 آبان امسال 981 هزار و 500 مسافر از طریق پایانه های مسافربری شهرداری مشهد جابجا شده اند.
    مدیرعامل سازمان پایانه های شهرداری مشهد ادامه داد: این درحالی است که از اول تا 30 آبان ماه سال گذشته یک میلیون و 870 هزار و 609 مسافر از طریق پایانه های مسافربری به مشهد وارد و یا خارج شده اند.
    وی افزود: مقایسه این دو آمار نشان می دهد که میزان جابجایی مسافر در آبان ماه امسال نسبت به مشابه سال گذشته بیش از 48 درصد کاهش داشته است.
    تعداد بازدید: 52
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر