اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر : پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد
    تعداد بازدید: 70
    کد: 206391
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۹/۰۷/۲۲
    مدیر عامل سازمان پایانه های مسافربری شهرداری مشهد مطرح کرد؛

    ورود و خروج 4 میلیون و 468 هزار مسافر به پایانه های مسافربری مشهد در 6 ماهه نخست سال جاری

    مدیر عامل سازمان پایانه های مسافربری شهرداری مشهد از کاهش 55 درصدی ورود و خروج مسافر به پایانه های مسافربری این شهر در شش ماهه نخست سال جاری خبر داد.
    ورود و خروج 4 میلیون و 468 هزار مسافر به پایانه های مسافربری مشهد در 6 ماهه نخست سال جاری
    به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، جلال قربانی که در ادامه نهضت پاسخگویی با حضور در مرکز ارتباطات مردمی 137پاسخگوی مستقیم تماس های شهروندان بود، با اعلام این خبر اظهار داشت: در 6 ماهه نخست سال جاری، چهار میلیون و 468 هزار نفر به پایانه های مسافربری مشهد ورود و خروج داشته اند که نشان از کاهش 55 درصدی ورود و خروج مسافر نسبت به مدت مشابه سال گذشته دارد.
    وی با اشاره به اینکه سرویس دهی به این تعداد مسافر، روزانه توسط حدود دو هزار و 200 دستگاه اتوبوس صورت گرفته است، ادامه داد: در 15 روزه ابتدایی مهرماه سال جاری، 37 هزار و 637 دستگاه اتوبوس به پایانه های مسافربری مشهد ورود و خروج داشته اند که این رقم نیز نسبت به مدت مشابه سال قبل کاهش 17 درصدی را نشان می دهد.
    مسافرگیری اتوبوس های بین شهری با ۵۰ درصد ظرفیت
    قربانی در توضیح اینکه چرا تعداد اتوبوس ها به نسبت مسافر کاهش نیافته است، گفت: با توجه به دستورالعمل های ابلاغی، به خاطر شیوع ویروس کرونا، اتوبوس ها باید با 50 درصد ظرفیت خود مسافرگیری کنند.
    وی اضافه کرد: رعایت این موضوع علاوه بر نظارت در پایانه ها، توسط گشت کنترلی مشترک که اولین مورد در ملک آباد مستقر شده و دومین مورد هم به زودی در ایستگاه سوار میثاق استقرار خواهد یافت و آیین نامه انظباطی آن هم به زودی برای تصویب به شورای اسلامی شهر ارسال خواهد شد، کنترل می شود.
    مدیر عامل سازمان پایانه های مسافربری شهرداری مشهد از همه شهروندانی که اتوبوس را برای مسافرت بین شهری انتخاب کرده و در پایانه های مسافربری مشهد تردد می کنند درخواست کرد تا درخواست ها، انتقادات و پیشنهادات خود را در این حوزه با ۱۳۷ در میان بگذارند تا در اسرع وقت با این درخواست ها پاسخگویی و رسیدگی شود.
    تعداد بازدید: 70
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر