اوقات شرعی
 • سه شنبه،04 آبان 1400
 • ورود
     
   •  
    منبع خبر : پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد
    تعداد بازدید: 102
    کد: 204668
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۹/۰۶/۲۲
    مدیرکل دفتر حمل و نقل مسافر کشور اعلام کرد؛

    انجام اقدامات مناسب در پایانه های مسافربری مشهد برای فروش غیر حضوری بلیت/ مشهد در حمل و نقل مسافر جاده ای در کشور اول است

    مدیرکل دفتر حمل و نقل مسافر کشور با تقدیر از اقدامات انجام شده از سوی شهرداری و شورای شهر مشهد در حیطه حمل و نقل به ویژه پایانه های مسافربری مشهد گفت: اقدامات خوبی در پایانه های مسافربری این کلانشهر برای فروش اینترنتی و غیر حضوری بلیت و خدمات رسانی به زائران و مجاوران انجام شده است.
    انجام اقدامات مناسب در پایانه های مسافربری مشهد برای فروش غیر حضوری بلیت/ مشهد در حمل و نقل مسافر جاده ای در کشور اول است
    به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، داریوش باقرجوان، در حاشیه بازدید از پایانه مسافربری امام رضا(ع) که با حضور جلال قربانی، مدیرعامل پایانه های مسافربری شهرداری مشهد انجام شد، با اشاره به اقدامات انجام شده برای اجرای طرح ممنوع شدن فروش بلیت در پایانه ها اظهار کرد: خوشبختانه مشهد در اجرای این طرح که به صورت پایلوت در کشور انجام می شود، گام های خوبی را برداشته است.
    وی افزود: مشهد به واسطه وجود مرقد مطهرحضرت رضا(ع) و سفرهای زیارتی یکی از شهرهای مهم در حوزه حمل و نقل جاده ای مسافر است و پایانه مسافربری مشهد در این زمینه در کشور اول است.
    مدیرکل دفتر حمل و نقل مسافر کشور بیان کرد: با توجه به حجم زیاد مسافر جاده ای، پایانه های مسافربری شهرداری مشهد باید خدمات حمل و نقلی آنی و مناسبی را ارائه دهند که در این زمینه پایانه امام رضا(ع) مشهد اقدامات قابل توجهی را انجام داده است.
    باقر جوان به اجرای طرح ممنوع شدن فروش بلیت در پایانه امام رضا(ع) اشاره کرد و گفت: طی این طرح که به صورت آزمایشی در کشور و به ویژه شهر مشهد اجرایی شده، فروش حضوری بلیت در پایانه ها ممنوع و ساختار لازم برای فروش غیر حضوری از طریق سامانه های الکترونیک مهیا شده است.
    وی با اشاره به نوسازی ناوگان سواری حمل و نقل جاده ای مسافر ادامه داد: نوسازی سه هزار دستگاه از ناوگان خودروهای سواری حمل نقل مسافر جاده ای در دستور کار قراردارد.
    تعداد بازدید: 102
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر