اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر : پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد
    تعداد بازدید: 224
    کد: 202764
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۹/۰۵/۲۱

    برگزاری مراسم تکریم و معارفه مدیران عامل سازمان عمران و پایانه های مسافربری شهرداری مشهد

    مراسم تکریم و معارفه مدیران عامل سازمان عمران و پایانه های مسافربری شهرداری مشهد برگزار شد.
    برگزاری مراسم تکریم و معارفه مدیران عامل سازمان عمران و پایانه های مسافربری شهرداری مشهد

     به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد جلسه تکریم و معارفه مدیران عامل سازمان عمران شهرداری مشهد و پایانه های مسافربری شهرداری مشهد با حضور خلیل الله کاظمی، معاون عمران، حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد، دو تن از اعضای شورای اسلامی شهر مشهد و جمعی از مدیران برگزار شد.
    در این جلسه از زحمات آقایان محسن شریعتی، مدیر عامل پیشین سازمان پایانه های مسافربری شهرداری مشهد و سید احسان عظیمی، مدیرعامل سابق سازمان عمران شهرداری مشهد تکریم و آقایان جلال قربانی به عنوان مدیرعامل سازمان پایانه های مسافربری شهرداری مشهد و امیر سیاوش حجازی به عنوان مدیرعامل سازمان عمران شهرداری مشهد معارفه شدند.
    جلال قربانی، مدیرعامل سازمان پایانه های مسافربری شهرداری مشهد، در مراسم تکریم و معارفه مدیران عامل سازمان عمران و پایانه های مسافربری شهرداری مشهد که در سالن شهدای شهرداری مشهد برگزار شد، اظهار کرد: امیدوارم بتوانم به اعتماد آقای کاظمی و شهردار مشهد جواب مثبت بدهم و با همکاری دوستان بتوانیم به اهداف سازمان در راستای ارائه خدمات به زائران و مجاوران نائل شویم.
    وی افزود: سازمان پایانه های شهرداری مشهد حساس و دارای موضوعات مختلفی است و کار سختی را در پیش رو مشاهده می کنم به همین دلیل دست کمک خود را به سوی همه دراز می کنم تا با همکاری آنان، مسئولیت خود را به نحو احسن انجام دهم.

    تعداد بازدید: 224
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر