اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر : پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد
    تعداد بازدید: 132
    کد: 201820
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۹/۰۵/۰۴
    معاون عمران، حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد اعلام کرد؛

    کاهش 56 درصدی ورود و خروج مسافر از پایانه ها در تیرماه امسال/ مسافران هنگام ورود به مشهد تب سنجی می شوند

    معاون عمران، حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد از کاهش 56 درصدی ورود و خروج مسافر از پایانه های مسافربری شهرداری در تیرماه امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبرداد.
    کاهش 56 درصدی ورود و خروج مسافر از پایانه ها در تیرماه امسال/ مسافران هنگام ورود به مشهد تب سنجی می شوند

     به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، خلیل الله کاظمی با بیان این خبر اظهار کرد: در مجموع از ابتدای تیرماه امسال 891 هزار و 952 مسافر از طریق پایانه های شهرداری از مشهد خارج یا به این شهر وارد شده اند.
    وی افزود: این درحالی است که تیرماه سال گذشته این رقم دو میلیون و 14 هزار و 639 مسافر بوده است که این آمار کاهش 56 درصدی ورود و خروج مسافر در تیرماه امسال را نسبت به مدت مشابه سال گذشته نشان می دهد.
    معاون عمران، حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد با بیان این که در مجموع طی چهار ماه ابتدایی امسال دو میلیون و 629 هزار و 690 مسافر از طریق پایانه های شهرداری مشهد جا به جا شده اند، بیان کرد: این درحالی است که طی چهار ماه ابتدایی سال گذشته این رقم پنج میلیون و 996 هزار و 166 نفر بوده است.
    کاظمی خاطرنشان کرد: بر اساس این آمار میزان ورود خروج مسافر از طریق پایانه های مسافربری شهرداری مشهد در چهارماه ابتدایی سال جاری نسبت به مشابه سال گذشته بیش از 50 درصد کاهش داشته است.
    وی به اقدامات پایانه های مسافربری در راستای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا اشاره کرد و گفت: از ابتدای ورود این ویروس به مشهد تمامی اماکن مرتبط با پایانه ها و ایستگاه های سوار  روزانه و به صورت مستمر ضد عفونی می شوند و مسافران ورودی به شهر مشهد و کارکنان سازمان ،  پایش و کنترلهای لازم شامل تب سنجی و بررسی میزان اکسیژن ایشان اقدام می شوند.
    مجید خبیری 

    تعداد بازدید: 132
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر