اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر : پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد
    تعداد بازدید: 181
    کد: 201704
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۹/۰۵/۰۲
    در جهت رعایت دستورالعمل های پیشگیری از ویروس کرونا انجام می شود؛

    تلاش مستمر در جهت حفظ سلامتی زائران، مسافران و شهروندان در پایانه های مسافربری مشهد

    مدیرعامل سازمان پایانه های مسافربری شهرداری مشهد از اجرای منظم برنامه پایش مسافران با همکاری تیم های دوام ثامن مدیریت بحران شهرداری، ضدعفونی کردن مکان های عمومی، ستادی، مسیرهای تردد در پایانه های مسافربری و اطلاع رسانی عمومی به شهروندان خبر داد.
    تلاش مستمر در جهت حفظ سلامتی زائران، مسافران و شهروندان در پایانه های مسافربری مشهد

    به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، محسن شریعتی با بیان این مطلب، اظهار کرد: سلامتی و امنیت زائران، مسافران و شهروندان از مهم ترین دغدغه های این سازمان بوده که سعی شده است با اجرای صحیح و کامل دستورالعمل های اجرایی پیشگیری از شیوع ویروس کرونا و ارائه خدمات بهداشتی مناسب در پایانه‌های مسافربری، شاهد کمترین آسیب ها و اتفاقات در این حوزه باشیم.
    وی افزود: با اجرای منظم برنامه پایش مسافران با همکاری تیم های دوام ثامن مدیریت بحران شهرداری، ضدعفونی کردن مکان های عمومی، ستادی، مسیرهای تردد در پایانه های مسافربری و اطلاع رسانی عمومی به این افراد در جهت رعایت موارد خود مراقبتی و ایجاد شرایط و زیرساخت های لازم برای اجرای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی سعی شده است، مسئولیت خود و همکارانمان را در این حوزه به نحو مطلوب عملیاتی کنیم که قطعا نظارت و بررسی شرایط در بهبود این فرآیند موثر بوده است.
    مدیرعامل سازمان پایانه های مسافربری شهرداری مشهد بیان کرد: بحث حضور زائران، مسافران، شهروندان و خدمتگزاران در پایانه های مسافربری با استفاده از ماسک یک ضرورت اجتناب‌ ناپذیر است که به صورت مداوم در حال نظارت و کنترل این موضوع هستیم.
    شریعتی خاطرنشان کرد: تمامی کارکنان سازمان و پیمانکاران مجموعه در تست ارزیابی و آزمایش های مربوط به بیماری کرونا قرار گرفته اند و در این میان برای کسانی که نیازمند مراقبت های ویژه باشند، تابع دستورالعمل های بهداشتی جلوگیری از انتشار ویروس کرونا عمل خواهیم کرد.
    وی اضافه کرد: از شهروندان درخواست می شود از سفرهای غیرضروری خودداری کرده و چنانچه مجبور به انجام سفر بودند با استفاده از زیرساخت های اینترنتی موجود، بلیت سفر خود را تهیه یا از آژانس های سطح شهر خدمات خود را دریافت کنند.

    غزاله شهیدی 

    تعداد بازدید: 181
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر