اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر : پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد
    تعداد بازدید: 159
    کد: 201284
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۹/۰۴/۲۵
    در راستای اطلاع رسانی به مسافران و زائران از شهرهای مبدا سفر صورت گرفت؛

    هماهنگی با شهرداران استان های خراسان رضوی، شمالی و جنوبی جهت اجرای طرح فروش بلیت اینترنتی خارج از پایانه های مسافربری

    مدیرعامل سازمان پایانه های مسافربری شهرداری مشهد گفت: توصیه مهم ما به شهروندان این است که در حال حاضر از انجام سفر جدا خودداری کنند و سفر خود را به زمانی موکول کنند که شرایط عادی شده باشد.
    هماهنگی با شهرداران استان های خراسان رضوی، شمالی و جنوبی جهت اجرای طرح فروش بلیت اینترنتی خارج از پایانه های مسافربری
    به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد محسن شریعتی با بیان این مطلب، اظهار کرد: در صورت ضرورت رفتن به سفر از شهروندان درخواست می شود بلیت خود را از طریق شبکه های اینترنتی و الکترونیکی تهیه و از تردد بی مورد در پایانه های مسافربری برای دریافت بلیت خودداری کنند.
    وی افزود: با توجه به اجرای طرح ملی فروش بلیت اینترنتی از ابتدای خرداد ماه سال جاری در خارج از پایانه های مسافربری، به لحاظ هماهنگی و وحدت رویه با شهرهای مبدا صفر در استان های خراسان رضوی، شمالی و جنوبی؛ هماهنگی لازم با شهرداران این شهرها صورت گرفته است تا مسافران از مبدا حرکت در جریان این موضوع قرار گیرند .
    مدیرعامل سازمان پایانه های مسافربری شهرداری مشهد بیان کرد: با توجه به آمار، تعداد زیادی از مسافرانی که از طریق پایانه های مسافربری به شهر م مشهد سفر می کنند، از شهرهای استان‌ های مذکور هستند به همین جهت در تسهیل فرآیند تهیه بلیت این افراد سعی شده است از زمان حرکت، این گروه را در جریان تهیه بلیت خود قرار دهیم تا با کمترین آسیب و مشکل بلیت خود را تهیه کنند.
    شریعتی با اشاره به اینکه کلیه پروتکل های بهداشتی در محل پایانه های مسافربری و همچنین اتوبوس های بین شهری کامل رعایت شده است، خاطرنشان کرد: همچنین ضمن اجرای پایش مسافران به صورت روزانه، ضدعفونی کردن فضاهای مختلف و اجرای طرح فاصله‌ گذاری اجتماعی نیز عملیاتی شده است و مسافران برای ورود به پایانه باید از ماسک استفاده کنند.
    وی ادامه داد: فرهنگ تهیه بلیط اینترنتی در بین همشهریان، مسافران و زائران عملیاتی شده و این افراد می توانند به راحت ترین شکل ممکن بلیت خود را تهیه کنند.
    تعداد بازدید: 159
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر