اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر : پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد
    تعداد بازدید: 158
    کد: 199802
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۹/۰۴/۰۲
    به جهت رعایت دستورالعمل های بهداشتی در شرایط کرونا صورت گرفت؛

    احداث سوله خدمات رفاهی برای کارگران پیمانکاری در پایانه های مسافربری

    مدیر عامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری مشهد از احداث سوله خدمات رفاهی برای کارگران پیمانکاری در پایانه مسافربری مشهد خبرداد.
    احداث سوله خدمات رفاهی برای کارگران پیمانکاری در پایانه های مسافربری
    به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، محسن شریعتی با عنوان این مطلب اظهار کرد: در راستای ایجاد خدمات رفاهی برای کارگران پیمانکاران خدماتی که وظیفه سنگین حفظ و نگه داری مجموعه عظیم پایانه های مسافربری را بر عهده دارند، ساخت سوله ای به مساحت 580 متر مربع را در دستور کار قرار داده ایم که در آن کلیه خدمات رفاهی برای کارگران پیمانکاری مجموعه صورت می گیرد.
    وی افزود: این سوله علاوه بر استقرار کلیه مباحث فنی مرتبط با عملیات نگه داری، امکانات دیگری شامل سالن غذاخوری، محل استراحت، محل رختکن و کارگاه خدمات فنی مجموعه را در بر می گیرد .
    مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری مشهد با بیان اینکه در این پروژه هدف تمرکز کلیه پیمانکاران و کارگران خدمات دهنده در پایانه در یک مکان واحد است، عنوان کرد: فضای این سوله از نظر بحث پدافند غیرعامل به صورتی پیش بینی شده تا در مواقع بروز حوادث و شرایط بحرانی، پیمانکاران بتوانند خدمات مورد نیاز خود را در راستای مدیریت بحران انجام دهند.
    شریعتی تاکید کرد: یکی از شرایطی که پیمانکاران می توانند خدمات خود را به صورت بهینه ارائه دهند، ایجاد بستر لازم برای مدیریت عملکردی ایشان است که این امر از جمله موارد ضروری است که در نگه داری فضای مجموعه تاثیر به سزایی دارد.
    وی با اشاره به شرایط به وجود آمده در دوران شیوع ویروس کرونا، گفت تجهیز امکانات برای خدمات دهی و برنامه ریزی پیمانکاران به طور کامل پیش بینی شده است و انجام امور پیشگیری برای کارکنان، تب سنجی، ضدعفونی محل توزیع اقلام پیشگیرانه بین کارکنان، حضور کارشناسان بهداشتی در محیط کار و رصد فعالیت پیمانکاران در طول دوران شیوع کرونا از عواملی است که سبب شده در این بخش شاهد هیچگونه اتفاق و آسیب نباشیم.
    تعداد بازدید: 158
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر