اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر : پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد
    تعداد بازدید: 154
    کد: 197361
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۹/۰۲/۲۵
    مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری مشهد خبرداد؛

    ارائه اینترنت رایگان برای تهیه بلیت مسافران

    مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری مشهد با اشاره به تهیه بلیت سفر اینترنتی، گفت: در این طرح با ارائه فعال سازی چتر اینترنتی رایگان در محوطه خارج از سالن و پشتیبانی این شبکه مسافران را تشویق به خرید بلیت اینترنتی می‌نمایند.
    ارائه اینترنت رایگان برای تهیه بلیت مسافران

     به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، محسن شریعتی با بیان این مطلب، اظهار کرد: برای بحث فروشی بلیت الکترونیکی در پایانه‌ها موضوع ارائه خدمات اینترنتی رایگان برای مبحث فرهنگ‌ سازی لحاظ شده است.
    وی افزود: در حال حاضر زیرساخت‌های لازم در پایانه‌های مسافربری برای خرید بلیت الکترونیکی در تمامی جهات برای مسافرین راه‌اندازی شده است.
    مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری مشهد بیان کرد: در این طرح با ارائه فعال سازی چتر اینترنتی رایگان در محوطه خارج از سالن و پشتیبانی این شبکه مسافران را تشویق به خرید بلیت اینترنتی می‌‌نمایند.
    شریعتی خاطرنشان کرد: این طرح شامل تخفیفات ویژه در فروش بلیط اینترنتی خواهد بود که حداقل با تخفیف ۳۰ درصد ارائه خواهد شد.
    وی اضافه کرد: همکاران و کارشناسان پایانه‌های مسافربری جهت ارائه و معرفی طرح در مکان‌های خارج از سالن حضور دارند و نسبت به راهنمایی شهروندان و مسافران اقدام می‌نمایند.
    مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری مشهد گفت: همچنین بروشور و اطلاعیه‌های روش استفاده از این بستر در مکان مذکور نصب و در معرض دید مسافرین قرار گرفته است.
    شریعتی تاکید کرد: گفتنی است که مسافران باید قبل از سفر اقدام به خرید و تهیه بلیت به صورت ایترنتی نمایند.

    تعداد بازدید: 154
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر