اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر : اداره روابط عمومی سازمان پایانه های مسافربری مشهد
    تعداد بازدید: 282
    کد: 197012
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۹/۰۲/۲۰
    مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری مشهد خبرداد؛

    عدم امکان خرید حضوری بلیت در پایانه‌های مسافربری از اول خرداد ماه

    مسافران با تهیه بلیت از این دو درگاه اینترنتی می‌توانند از تخفیف حداقل 30 درصد برخوردار شوند و دیگر همچون گذشته با حضور در پایانه‌های مسافربری برای خرید بلیت، درگیر دلالان نخواهند شد.
    عدم امکان خرید حضوری بلیت در پایانه‌های مسافربری از اول خرداد ماه

     مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری مشهد گفت: از اول خرداد ماه سال جاری دیگر هیچ بلیتی به صورت حضوری خریداری نخواهد شد.
    به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، محسن شریعتی با اشاره به طرح فروش بلیت الکترونیکی خارج از پایانه، اشاره کرد: در حال حاضر تمامی زیرساخت‌های لازم جهت انجام این اقدام هماهنگ شده است.
    وی افزود: شهروندان توجه داشته باشند که بدون هماهنگی و خرید بلیت از سایت‌های تعیین شده، به پایانه‌‌های مسافربری مراجعه نکنند.
    مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری مشهد بیان کرد: مسافران می‌توانند با مراجعه به سایت‌های safar724.com و payaneh.ir نسبت به خرید بلیت خود اقدام کنند و از حضور در پایانه‌ها و خرید بلیت خودداری کنند.
    شریعتی خاطرنشان کرد: مسافران با تهیه بلیت از این دو درگاه اینترنتی می‌توانند از تخفیف 30 درصد برخوردار شوند، دیگر همچون گذشته با حضور در پایانه‌ها برای خرید بلیت، درگیر دلالان نخواهند شد.
    وی با بیان اینکه مسافرین با خرید اینترنتی قدرت خرید بالاتری دارند، اضافه کرد: علاوه بر این می‌توانند با انتخاب صندلی و ساعت حرکت سفر راحت‌تری را تجربه کنند.
    مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری مشهد تصریح کرد: زمانی که خرید بلیت به صورت اینترنتی صورت بگیرد، تمامی سفرها در راس زمان معین، انجام خواهد شد. با خرید حضوری بلیت امکان، معطل شدن زیاد مسافران وجود دارد؛ بنابراین با خرید اینترنتی می‌توانند در راس زمان قید شده در پایانه حضور پیدا کنند و سفر خود را انجام دهند.
    شریعتی گفت: علاوه بر خرید اینترنتی، مسافرین می‌توانند با حضور در دفاتر و آژانس‌های مسافرتی نسبت به تهیه بلیت اقدام نمایند.
    وی ادامه داد: گفتنی است که از اول خرداد ماه سال جاری دیگر هیچ بلیتی به صورت حضوری خریداری نخواهد شد.

    تعداد بازدید: 282
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر