اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر : پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد
    تعداد بازدید: 271
    کد: 196708
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۹/۰۲/۱۷
    مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری مشهد خبرداد؛

    آماده ‌سازی زیرساخت‌های فروش اینترنتی بلیت خارج از پایانه‌های مسافربری

    استقرار وب کیوسک‌های فروش بلیت اینترنتی در خارج از سالن‌های پایانه، استفاده از بستر موبایلی با ارائه اینترنت رایگان، نظارت دقیق بر ورود و خروج افراد و مسافران از مسیرهای ورودی پایانه، نظارت مستمر بر جایگاه‌های سوار شدن مسافرین و جلوگیری از تردد و سرویس‌دهی اتوبوس‌ها در غیر از زیرجایگاه‌ها، از اقدامات دیگر این سازمان است.
    آماده ‌سازی زیرساخت‌های فروش اینترنتی بلیت خارج از پایانه‌های مسافربری
    مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری مشهد از آماده‌سازی زیرساخت‌های لازم جهت اجرای طرح فروش بلیت اینترنتی خارج از پایانه‌های مسافربری مشهد خبرداد.
    به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، محسن شریعتی با بیان این مطلب، اظهار کرد: با توجه به تدابیر صورت‌گرفته در خصوص اجرای طرح ارتقا الگوی خدمات از سال گذشته و ایجاد بسترهای متفاوت اجرای این طرح در حوزه‌های مختلف، پایانه‌های مسافربری شهرداری مشهد به عنوان الگوی اجرای این طرح در سطح کشور شناسایی و در حال حاضر تمامی زیرساخت‌های اجرایی آن آماده است.
    وی افزود: در این راستا گیت‌های کنترلی وجود دارد که مسافران با ارائه بلیت‌های دارای «کیو آر کد»، اجازه تردد خواهند داشت.
    مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری مشهد بیان کرد: استقرار وب کیوسک‌های فروش بلیت اینترنتی در خارج از سالن‌های پایانه، استفاده از بستر موبایلی با ارائه اینترنت رایگان، نظارت دقیق بر ورود و خروج افراد و مسافران از مسیرهای ورودی پایانه، نظارت مستمر بر جایگاه‌های سوار شدن مسافرین و جلوگیری از تردد و سرویس‌دهی اتوبوس‌ها در غیر از زیرجایگاه‌ها، از اقدامات دیگر این سازمان است.
    ارائه اینترنت رایگان به مسافرین در پایانه‌های مسافربری جهت خرید بلیت
    شریعتی خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه یکی از بسترهای اجرای طرح فروش بلیت خارج از پایانه‌های مسافربری، فروش از طریق بستر موبایلی است، به همین دلیل به جهت آموزش و ایجاد فرهنگ استفاده از این امکانات، اینترنت رایگان در پایانه مسافربری امام رضا(ع) فعال شده و مسافران با استفاده از آن می‌توانند بلیط خود را تهیه کنند.
    وی با اشاره به لزوم آموزش و آگاهی به شهروندان در جهت بسترسازی استفاده از اینترنت، اضافه کرد: کارشناسان سازمان در محل ارائه خدمات رایگان مستقر خواهند بود و راهنمایی‌های لازم را ارائه خواهند کرد.
    مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری مشهد تصریح کرد: علاوه بر این در سطح پایانه مسافربری امام رضا(ع) با نصب پوستر و بنرهای مختلف، نحوه فعالیت شهروندان را در این خصوص اطلاع ‌رسانی کرده‌ایم.
    شریعتی گفت: همچنین علاوه بر ارائه امکانات متنوع، تخفیف ویژه‌ای نیز در این بستر فراهم شده است که تقاضا می‌شود مسافران و شهروندان خدمات خود را از این مسیر دریافت کنند و بدون در اختیار داشتن بلیت به هیچ وجه به پایانه ‌مسافربری مراجعه نکنند.
    وی ادامه داد: نظارت‌های دقیق بر حضور افراد و کنترل‌های ناظرین این سازمان سبب ایجاد محدودیت‌هایی برای آن دسته از افرادی خواهد شد که بلیط به همراه ندارند و بدون برنامه‌ریزی تصمیم به سفر می‌گیرند که بر همین اساس از شهروندان و مسافرین محترم درخواست می‌شود، بلیت خود را قبل از حضور در محل پایانه از طریق بسترهای اینترنتی و یا دفاتر آژانس‌های مسافرتی تهیه کنند.
    شایان ذکر سامانه های فروش بلیت اینترنتی به نشانی safar724.com و payaneh .ir به صورت شبانه روزی در حال سرویس دهی به فروش بلیت الکترونیکی خواهند بود.
    تعداد بازدید: 271
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر