اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر : پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد
    تعداد بازدید: 220
    کد: 196700
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۹/۰۲/۱۶
    مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری مشهد خبرداد؛

    اجرای طرح‌های پشتیبانی با الزام جلوگیری از انتشار ویروس کرونا

    سازمان پایانه‌های مسافربری از معدود سازمان‌هایی است که حتی در ایام تعطیلات کرونا بر اساس دستورالعمل‌های ستاد ملی جلوگیری از انتشار ویروس کرونا البته به صورت محدود فعال بوده و کارکنان این سازمان و نیروهای پیمانکاری با دقت و جدیت کامل نسبت به ضدعفونی کردن محیط و فراهم نمودن محیطی بهداشتی برای تردد مسافران اقدامات تاثیرگذاری را انجام داده‌اند.
    اجرای طرح‌های پشتیبانی با الزام جلوگیری از انتشار ویروس کرونا
    مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری مشهد از توزیع پک بهداشتی برای رعایت نکات خود مراقبتی توسط کارکنان پایانه‌های مسافربری مشهد خبرداد.
    به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، محسن شریعتی با بیان این مطلب، اظهار کرد: با توجه به افزایش فعالیت‌های کاری و ارتباط مستقیم کارکنان سازمان با مراجعین مختلف و ترددهای متناوب در حوزه کاری، به جهت ایجاد شرایط امنیت کاری و فراهم نمودن محیط بهداشتی نسبت به تهیه پک‌های بهداشتی خود مراقبتی همکاران اقدام شده که براساس آن الزامات مربوط به رعایت پروتکل‌های بهداشتی در این پک‌ها تدارک دیده شده است.
    وی افزود: سازمان پایانه‌های مسافربری از معدود سازمان‌هایی است که حتی در ایام تعطیلات کرونا بر اساس دستورالعمل‌های ستاد ملی جلوگیری از انتشار ویروس کرونا البته به صورت محدود فعال بوده و کارکنان این سازمان و نیروهای پیمانکاری با دقت و جدیت کامل نسبت به ضدعفونی کردن محیط و فراهم نمودن محیطی بهداشتی برای تردد مسافران اقدامات تاثیرگذاری را انجام داده‌اند.
    مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری مشهد با بیان اینکه تب‌سنجی از مسافران در مبدا ورودی از اقدامات دیگر سازمان بوده، تصریح کرد: گفتنی است که این اقدام با همکاری نیروهای هلال احمر انجام می‌شود.
    تعداد بازدید: 220
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر