اوقات شرعی
 • سه شنبه،04 آبان 1400
 • ورود
     
   •  
    منبع خبر : پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد
    تعداد بازدید: 112
    کد: 195049
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۹/۰۱/۰۹
    معاون عمران، حمل ونقل و ترافیک شهرداری مشهد اعلام کرد؛

    کاهش 94درصدی ورودی و خروجی مسافر پایانه امام رضا(ع) در فروردین 99

    بر اساس آمار اول تا 7 فروردین سال گذشته بیش از 324 هزارو 64 مسافر از طریق پایانه مسافربری امام رضا (ع)به شهر مشهد وارد یا خارج شده بودند.
    کاهش 94درصدی ورودی و خروجی مسافر پایانه امام رضا(ع) در فروردین 99
    معاون عمران، حمل ونقل و ترافیک شهرداری مشهد گفت: از اول تا 7 فروردین ورودی وخروجی مسافر از طریق پایانه مسافربری امام رضا(ع) بیش از 94 درصد نسبت به مشابه سال گذشته کاهش داشته است.
     
    به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، خلیل الله کاظمی در این خصوص افزود: بر اساس آمار اول تا 7 فروردین سال گذشته بیش از 324 هزارو 64 مسافر از طریق پایانه مسافربری امام رضا (ع)به شهر مشهد وارد یا خارج شده بودند.
    وی اضافه کرد: این درحالی است که با توجه به شیوع ویروس کرونا و هشدارها برای خودداری از سفر به مشهد جهت پیشگیری از شیوع کرونا از اول تا 7 فروردین ماه حدود 23 هزار و 949 مسافر از طریق پایانه امام رضا(ع) به مشهد وارد یا از شهر خارج شده است که این رقم نسبت به مشابه سال گذشته 94 درصد کاهش داشته است.
    کاظمی ادامه داد: از ابتدای شیوع ویروس کرونا نقاط مختلف پایانه های مسافربری شهرداری مشهد ضد عفونی و مسافران ورودی به مشهد با همکاری نیروهای هلال احمر کنترل و تب سنجی و موارد مشکوک به کرونا از طریق آمبولانس های مجهز مستقر در پایانه به بیمارستان انتقال داده می شوند.
    تعداد بازدید: 112
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر