اوقات شرعی
 • سه شنبه،04 آبان 1400
 • ورود
     
   •  
    منبع خبر : پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد
    تعداد بازدید: 133
    کد: 194410
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۸/۱۲/۲۱
    با حضور معاون مالی و پشتیبانی شهرداری مشهد؛

    معاون جدید اداری و مالی سازمان پایانه های مسافربری معرفی گردید .

    طی مراسمی که در سالن شهدای شهرداری مشهد برگزار گرید ، جمعی از مدیران مالی و اداری سازمان های شهرداری مشهد تکریم و معارفه گردیدند .
    معاون جدید اداری و مالی سازمان پایانه های مسافربری معرفی گردید .
    به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، رضا خواجه نائینی معاون مالی و پشتیبانی شهردار در این مراسم که با حضور مدیران عامل سازمان های پایانه های مسافربری، فاوا، حمل ونقل بار درون شهری و شرکت توسعه و عمران هفت حوض و جمعی از مدیران حوزه مالی شهرداری مشهد برگزارشد، گفت: روال انتخاب مدیران مالی با کمک گرفتن از مدیران باسابقه و قدیمی حوزه مالی شهرداری برای شناسایی افراد توانمند و متعهد و تایید پاکدستی آنها توسط کمیته ای متشکل از گزینش، حراست و بازرسی بوده است.
    وی با اشاره به این که امیدواریم مدیران جدید در سازمان های مربوطه موفق باشند، افزود: تاکید ویژه ما توجه به مصوبات و بخش نامه های حوزه مالی و شورای اسلامی شهر است که باید رعایت شود.
    وی ادامه داد: معاونان مالی و اداری سازمان ها ضمن تعامل با مدیران خود باید نقش هماهنگی بین بخشی وایجاد هم افزایی بیشتر بین بخش های مختلف را نیز ایفا کنند هرچند که کار سختی است اما باید مورد توجه قرارگیرد.
    گفتنی است ، در این مراسم  مهدی واثقی بعنوان معاون جدید اداری و مالی سازمان پایانه های مسافربری شهرداری مشهد معرفی گردید و از زحمات آقای تقوی که به افتخار بازنشستگی نائل گردیدند تقدیر صورت پذیرفت .
     
    تعداد بازدید: 133
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر