اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر : اداره روابط عمومی سازمان پایانه های مسافربری مشهد
    تعداد بازدید: 146
    کد: 190954
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۸/۱۰/۲۴
    همزمان با آغاز اجرای طرح ارتقاء سطح خدمات در پایانه مسافربری امام رضا (ع) صورت پذیرفت

    بازدید معاون عمران حمل ونقل و ترافیک شهرداری مشهد از اجرای طرح ارتقاء الگوی خدمات در پایانه مسافربری امام رضا (ع) مشهد مقدس

    در این بازدید معاون عمران حمل ونقل و ترافیک شهرداری مشهدبه صورت میدانی مراحل اجرای طرح ارتقاء الگوی خدمات در پایانه مسافربری امام رضا (ع) مشهد مقدس را مورد بررسی قرار داد..
    بازدید معاون عمران حمل ونقل و ترافیک شهرداری مشهد از اجرای طرح ارتقاء الگوی خدمات در پایانه مسافربری امام رضا (ع) مشهد مقدس

     به گزارش روابط عمومی سازمان پایانه های مسافربری شهرداری مشهد همزمان با آغاز اجرای طرح ارتقاء الگوی خدمات در پایانه مسافربری امام رضا (ع) مشهد مقدس معاون عمران حمل ونقل وترافیک شهرداری مشهد از اجرای این طرح بازدید میدانی داشتند .

    در این بازدید دکتر کاظمی  با حضور درمحل اجرای طرح و کانترهای فروش بلیت و مذاکره با مدیران شرکتهای مسافربری از نحوه عملکرد شرکتهای مسافربری و اقدامات صورت گرفته در اینخصوص مطلع گردید و در جلسه ای که در پایان این بازدید صورت پذیرفت مشکلات و موانع اجرای طرح را مورد ارزیابی قرارداده و دستورات لازم در اینخصوص صادر گردید .

    شایان ذکراست  طرح ارتقاء الگوی خدمات در پایانه های مسافربری امام رضا (ع) موجب سطح ارتقاء خدمات رسانی به زائران و مسافران شهر مشهد خواهد گردید و بسیاری از معضلات و آسیبهای موجود در سطح این پایانه با اجرای این طرح حذف خواهد شد . 

    تعداد بازدید: 146
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر