اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر : اداره روابط عمومی سازمان پایانه های مسافربری مشهد
    تعداد بازدید: 155
    کد: 190385
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۸/۱۰/۱۶
    با حضور مدیرعامل ، مسؤولان ، بسیجیان و خدمتگذاران در حوزه حمل ونقل جاده ای ، برگزار گردید

    برگزاری مراسم عزاداری شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی و یاران باوفایش

    مراسم عزاداری شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی و یاران باوفایش به همت پایگاه های مقاومت بسیج شهدای گمنام و شهید بابا رجب پایانه های مسافربری مشهد و با حضور مدیران ، مسؤولان ، بسیجیان و خدمتگذاران در حوزه حمل ونقل جاده ای ، برگزارگردید و سردار یوسف علیزاده ریاست بنیاد حفظ و آثار دفاع مقدس استان خراسان رضوی سخنران این مراسم بود .
    برگزاری مراسم عزاداری شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی و یاران باوفایش
     بسم ربّ الشهداء
        شهادت هنر مردان خداست و شهید عالی‌مقام حاج قاسم سلیمانی به راستی مرد خدا بود ، چهار دهه مجاهدت مردانه شهید سلیمانی در راه پاسداری از خاک ایران و سرافرازی اسلام و سال‌ها آرزوی او برای شهادت در راه خدا، ایشان را سرانجام درکنار دیگر برادران شهیدش قرار داد . سردار شهید قاسم سلیمانی مرد میدان جهاد و مبارزه و مجاهد خستگی ناپذیر جبهه‌های جنگ بود ،  بی‌شک شهادت پاداش مجاهدت او در راه اسلام و ایران است.
     به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی  سازمان پایانه های مسافربری شهرداری مشهد مدیرعامل ، مسئولین کارکنان و خدمتگذاران بسیجی این مجموعه ضمن محکوم کردن جنایت فراموش نشدنی آمریکا در به شهادت رساندن شهید سردار قاسم سلیمانی، این واقعه را به مقام معظم رهبری، خانواده محترم شهید سلیمانی و ملت بزرگ ایران تسلیت می‌گوید.
       به همین مناسبت پایگاه های مقاومت بسیج شهدای گمنام و شهید بابا رجب پایانه های مسافربری مشهد مجلس بزرگداشت این شهید عالی مقام و یاران باوفایش را با حضور مدیران ، مسؤولان ، بسیجیان و خدمتگذاران در حوزه حمل ونقل جاده ای ، برگزارنمودند
     
    در این مراسم که در نمازخانه میدان مرکزی پایانه مسافربری امام رضا (ع) برگزاری گردید ،  پس از تلاوت قرآن مجید و عزاداری  شرکت کنندگان در ادامه با سخنرانی سردار یوسف علیزاده ریاست بنیاد حفظ و آثار دفاع مقدس استان خراسان رضوی ادامه یافت و در انتها با حضور شرکت کنندگان در نماز جماعت ختم گردید.
    تعداد بازدید: 155
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر