اوقات شرعی
 • سه شنبه،04 آبان 1400
 • ورود
     
   •  
    منبع خبر : اداره روابط عمومی سازمان
    تعداد بازدید: 185
    کد: 47934
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۳/۰۷/۰۷
    مدیرعامل پایانه مسافربری مشهد در سالروز گرامیداشت آتش نشانان گفت :

    یکی از عوامل ایجاد محیط آرام و ایمن ، فعالیت آتش نشانان در پایانه مسافربری می باشد

    هفتم مهرماه مصادف است با روز گرامیداشت یاد و خاطره خادمانی است که با ایثار واز خود گذشتگی و تلاش شبانه روزی فعالیت می نمایند تا ایمنی و آسایش را برای ما و عزیزانمان به ارمغان آورند .
    یکی از عوامل ایجاد محیط آرام و ایمن ، فعالیت آتش نشانان در پایانه مسافربری می باشد

           به گزارش اداره روابط عمومی سازمان پایانه های مسافربری مشهد  : مهندس شریعتی مدیرعامل سازمان در برنامه بازدیدی که از مقر فرماندهی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری داشتند ضمن تبریک این ایام و آرزوی داشتنی شهری بدون حادثه و ایمن افزود : هفتم مهرماه مصادف است با روز گرامیداشت یاد و خاطره خادمانی است که با ایثار واز خود گذشتگی و تلاش شبانه روزی فعالیت می نمایند  تا ایمنی و آسایش را برای ما و عزیزانمان  به ارمغان آورند .
    وی افزود : حرکت در مسیر این نوع خدمت رسانی و کمک و یاری رساندن به سایر افراد حرکت درمسیر الهی و جاده صداقت ومردانگی است . این افراد ازجان خود گذشته و با دلاوری و رشادت می کوشند تا امید و شادی را برای آسیب دیدگان به ارمغان آورند.
    به همین مناسبت  و به رسم پاسداشت زحمات این عزیزان به اتفاق تیم همراه به مدیریت آتش نشانی وخدمات ایمنی مشهد مراجعه نمودیم تا وبا اهداء گل وتبریک این ایام از زحمات کلیه آتش نشانان خصوصا همکاران فعال درشهرداری مشهد تقدیروتشکرنمودند.
    خاطرنشان می سازدطی مراسمی دیگر مدیران پایانه های مسافربری امام رضا (ع) - پایانه مسافربری معراج و پایانه مسافربری راه ابریشم با حضور در ایستگاه های مجاور و یا مستقر در پایانه تحت مدیریت خود ضمن تبریک این روز  از زحمات این عزیزان تشکر و قدردانی نمودند .

     

    تعداد بازدید: 185
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر