اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر : اداره روابط عمومی سازمان
    تعداد بازدید: 189
    کد: 47619
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۳/۰۷/۰۳
    همزمان با هفته دفاع مقدس صورت گرفت :

    استقبال از خانواده شهید ((حسین زارع )) در پایانه مسافربری مشهد

    درایام گرامیداشت هفته دفاع مقدس پایانه مسافربری امام رضا (ع) مشهد میزبان خانواده شهید گمنامی بودند که که بعد از 31سال شناسایی گردید . شهید گرانقدری «شهید حسین زارع» که 3 سال قبل درحرم مطهر رضوی طواف داده و در شهر گلبهار به خاک سپرده بود .
    استقبال از خانواده شهید ((حسین زارع )) در پایانه مسافربری مشهد

    به گزارش اداره روابط عمومی سازمان پایانه های مسافربری شهرداری مشهد ، پایانه مسافربری امام رضا (ع) درایام گرامیداشت هفته دفاع مقدس میزبان خانواده شهید گرانقدر «حسین زارع» بود که بعد از 31سال با شناسایی پیکر شهیدشان از اصفهان راهی مشهدالرضا(ع) شده بود . شهید گمنامی که هشتم محرم 3 سال قبل درحرم مطهر رضوی طواف داده و در شهر گلبهار به خاک سپرده بود .   نامش «حسین زارع» اهل اصفهان که در سال 62 در عملیات خیبر مفقود الاثر شده بود.
     در این مراسم که با حضور  سرهنگ احراری، مشاور استاندار در امور ایثارگران، مهندس شریعتی مدیرعامل محترم سازمان ،  معدولیت مدیر روابط عمومی شورای اسلامی شهر مشهد و تنی چند از مدیران و مسئولین سازمان برگزار شد تعدای ازاعضاء  خانواده شهید که از شهر اصفهان با اتوبوس عازم شهر مقدس مشهد بودند در محل سالن ورودی پایانه مورد استقبال قرا گرفتند و با اهداء گل جهت شرکت در مراسم به شهر گلبهار بدرقه گردیدند. .

     

    تعداد بازدید: 189
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر