اوقات شرعی
 • سه شنبه،04 آبان 1400
 • ورود
     
   •  
    منبع خبر : اداره روابط عمومی سازمان
    تعداد بازدید: 213
    کد: 47309
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۳/۰۶/۳۰
    در بازدید از پایانه مسافربری امام رضا(ع) صورت گرفت؛

    تاکید استاندار خراسان رضوی بر ارتقاء شاخص‌های حمل و نقل جاده‌ای

    در روزهای پایانی تابستان و ایام خروج زائران وظیفه خود دانسته تا با حضور در پایانه مسافربری مشایعت کننده مسافران سرزمین بهشت باشم.
    استاندار خراسان رضوی بر لزوم ارتقای شاخص‌های حمل و نقل جاده‌ای به منظور خدمات‌رسانی مناسب به زائران و مسافران تاکید کرد.
    تاکید استاندار خراسان رضوی بر ارتقاء شاخص‌های حمل و نقل جاده‌ای

    به گزارش اداره روابط عمومی سازمان پایانه های مسافربری شهرداری مشهد ، علیرضا رشیدیان در حاشیه بازدید سرزده از وضعیت تردد زائران از پایانه مسافربری امام رضا (ع) در روزهای پایانی شهریورماه اظهار کرد: با ارتقاء شاخص‌های حمل و نقل جاده‌ای شاهد افزایش علاقمندی افراد به مسافرت از این طریق باشیم.
    وی بر تلاش همه مسوولان در تمامی دستگاه‌های اجرایی به منظور فراهم کردن شرایط مناسب برای پذیرایی از زائران تاکید گرد و گفت: در همین راستا چه در بدو ورود چه در هنگام خروج نیازسنجی‌های لازم صورت گرفته تا رضایت شهروندان تامین شود.
    استاندار خراسان رضوی ادامه داد: در روزهای پایانی تابستان و ایام خروج زائران وظیفه خود دانسته تا با حضور در پایانه مسافربری مشایعت کننده مسافران سرزمین بهشت باشم.
    وی در ادامه گفت: همانگونه که در هنگام ورود و ایام اقامت، خدمات‌رسانی مطلوب به مسافران صورت گرفت، باید در هنگام خروج نیز شرایط برای بازگشت آرام و ایمن فراهم شود.
    رشیدیان با مطلوب ارزیابی کردن اقدامات صورت گرفته توسط دستگاه‌های اجرایی مربوط به حمل و نقل مسافر گفت: در ایام تابستان مجموعا حدود هفت میلیون نفر از طریق پایانه مسافربری به مشهد وارد و از آن خارج شده‌اند.

     

     

    تعداد بازدید: 213
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر