اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 164
    کد: 46049
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۳/۰۶/۱۲
    همزمان با دهه کرامت و با حضور کلیه ورزشکاران پایانه صورت گرفت :

    آغاز جشنواره ورزشی سازمان پایانه های مسافربری شهرداری مشهد

    همزمان با دهه کرامت و همچنین به مناسبت ایام در پیش روی هفته دفاع مقدس ، جشنواره ورزشی سازمان پایانه های مسافربری مشهد در چند رشته ورزشی آغاز گردید .
    آغاز جشنواره ورزشی سازمان پایانه های مسافربری شهرداری مشهد

    به گزارش اداره روابط عمومی سازمان پایانه های مسافربری شهرداری مشهد :  همزمان با دهه کرامت و همچنین به مناسبت ایام در پیش روی هفته دفاع مقدس ، جشنواره ورزشی سازمان پایانه های مسافربری مشهد  در چند رشته ورزشی آغاز  گردید .
    مهندس شریعتی مدیرعامل سازمان در مراسم افتتاحیه این مسابقات که در زمین ورزشهای ساحلی پایانه مسافربری امام رضا (ع) برگزار گردید درجمع شرکت کنندگان ضمن تبریک ایام دهه کرامت عنوان نمود :   تمامی سعی ما در فضا سازی پایانه های مسافربری استفاده بهینه و بجا برای ارائه خدمات در حوزه های مختلف می باشد  که خدمت رسانی به کارکنان و همکاران فعال در مجموعه پایانه های مسافربری نیز شامل این موضوع خواهد بود . قطعا داشتن کارکنان سالم و بانشاط آرزوی هر مجموعه  و سازمانی است که در پایانه های مسافربری نیز بر همین اساس سعی شده است با استقرار دستگاه های مختلف ورزشی احداث زمینهای ورزشی عمومی و تجهیز این اماکن به وسایل مناسب استفاده بهینه و حداکثری را از اوقات فراغت همکاران داشته باشیم که در نتیجه  شما عزیزان را برای خدمت رسانی به زائرین و مسافرین بارگاه منور رضوی آماده و محیا نماییم . 
    وی افزود : در همین راستا با همکاری معاونت فرهنگی شهرداری مشهد در حال راه اندازی سالن ورزشی مدرنی هستیم که علاوه بر خدمت به کارکنان مجموعه برای اهالی اطراف پایانه و همچنین مناطق مجاور  نیز قابل استفاده خواهد بود و نقش بسزایی در گرایش اهالی اطراف به ورزش عمومی و داشتن جامعه سالم در این منطقه خواهد بود .
    شایان ذکر است مسابقات ورزشی پایانه مسافربری مشهد با همکاری اداره تربیت بدنی شهرداری مشهد در چند رشته دیگر شامل :  و الیبال ساحلی ، تنیس روی میز ، شطرنج ، دارت و فوتبال دستی نیز برگزار خواهد شد .
     

    تعداد بازدید: 164
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر