اوقات شرعی
 • سه شنبه،04 آبان 1400
 • ورود
     
   •  
    منبع خبر : اداره روابط عمومی سازمان
    تعداد بازدید: 236
    کد: 45846
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۳/۰۶/۰۸
    معاونت اداره کل حمل ونقل استان تهران در بازید از پایانه های مسافربری شهرداری مشهد اعلام کرد:

    سیستم های هوشمند وبکارگرفته شده در پایانه های مسافربری مشهد در کشورکم نظیر است

    نوع مخاطبین پایانه مسافربری مشهد که متشکل از زائرین ومسافرین بارگاه منور رضوی می باشند ، باعث گردیده است این سازمان با رویکرد ویژه و دید وسیع تر به آینده خدمات افزونتری را برای رضایت حداکثری این عزیزان درنظر گیرد که دارای حد و مرز نبوده و همیشه رو به افزایش خواهد بود .
    سیستم های هوشمند وبکارگرفته شده در پایانه های مسافربری مشهد در کشورکم نظیر است

    به گزارش اداره روابط عمومی سازمان پایانه های مسافربری شهرداری مشهد :  مهندس حسن ملکی معاونت اداره کل حمل ونقل استان تهران  به اتفاق هیات همراه از پایانه مسافربری امام رضا علیه السلام  مشهد بازدید به عمل آوردند . در راستای این بازدید که با هماهنگی مدیر کل حمل ونقل پایانه های تهران جناب مهندس شهرکی مدیر کل اسبق حمل ونقل خراسان رضوی  صورت گرفت  جلسه تبادل نظر با حضور مدیر عامل سازمان جناب آقای مهندس شریعتی  و معاونت اداره  حمل و نقل استان خراسان رضوی جناب آقای مهندس شهامت نیز برگزار گردید .
    مهندس شریعتی در اینخصوص به بسترهای فراهم شده در پایانه با بهره گیری از تکنولوژی های جدید ازجمله مدیریت هوشمند ساختمان ها و استفاده از این پیشرفتها در معماری ویژه پایانه مسافربری مشهد  اشاره کردند و افزودند نوع مخاطبین پایانه مسافربری مشهد که متشکل از زائرین ومسافرین بارگاه منور رضوی می باشند ، باعث گردیده است این سازمان با رویکرد ویژه و دید وسیع تر به آینده خدمات افزونتری را برای رضایت حداکثری این عزیزان درنظر گیرد  که دارای حد و مرز نبوده و همیشه رو به افزایش خواهد بود .
    حسن ملکی از تنوع ارائه خدمات در پایانه های مسافربری شهرداری مشهد بویژه اقدامات شایسته در حوزه  فناوری اطلاعات و  هوشمند سازی ، تقدیر و تشکر نمود و اعلام داشت سیستم های بکار گرفته شده و ارائه مدیریت ساختمان فناوری و اطلاعات در پایانه مسافربری امام رضا علیه السلام مشهد در کشور کم نظیر است  .
    وی افزود این اقدامات ارزنده موجب شده است سایر کلان شهرهای کشور نیز به جهت کسب تجربه و پیاده سازی پروژه های مشابه از این اقدامات الگو برداری نماید که انشاء الله تاثیر آن را نیز در ارائه خدمات به مسافرین در آینده نزدیک خواهیم دید .

     

    تعداد بازدید: 236
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر