اوقات شرعی
 • سه شنبه،04 آبان 1400
 • ورود
     
   •  
    منبع خبر : اداره روابط عمومی سازمان
    تعداد بازدید: 153
    کد: 44528
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۳/۰۵/۱۶
    به مناسبت روز خبرنگار صورت گرفت :

    بازدید مدیرعامل سازمان پایانه های مسافربری مشهد و تیم همراه از اداره رسانه شهرداری مشهد و روزنامه شهرآرا

    خبرنگاران تلاشگرانی هستند که با تلاش‌های بی امان خود در عرصه خبر و رسانه، نماد بارزی از تعهد، تخصص، امانت‌داری و سلامت کاری را به نمایش گذاشته‌اند.
    بازدید مدیرعامل سازمان پایانه های مسافربری مشهد و تیم همراه از اداره رسانه شهرداری مشهد و روزنامه شهرآرا

    به گزارش اداره روابط عمومی سازمان پایانه های مسافربری شهرداری مشهد، مهندس شریعتی مدیرعامل سازمان و تیم همراه طی بازدیدی از اداره رسانه شهرداری مشهد و همچنین ساختمان روزنامه شهرآرا  ضمن تشکر و قدر دانی از زحمات کادر خبرنگار و رسانه ای این دو مرکز مهم از مراحل تهیه و تدوین اخبار و اطلاع رسانیهای صورت گرفته مطلع گردیدند .
    مهندس شریعتی در اینخصوص گفت : خبرنگاران تلاشگرانی هستند  که با تلاش‌های بی امان خود در عرصه خبر و رسانه، نماد بارزی از تعهد، تخصص، امانت‌داری و سلامت کاری را به نمایش گذاشته‌اند.
    وی افزود 17 مرداد روز شهادت خبرنگار شهید صارمی هر سال بهانه ای است تا به دست اندرکاران  خبری خدا قوت و دست مریزاد بگوییم. این بهانه را گرامی می دارم و برای همه تلاش گران عرصه خبر و اطلاع رسانی بهروزی و موفقیت در انتشار اخبار صحیح و واقعی را آرزومندم.
    مهندس شریعتی ادامه داد : این روز در حقیقت روز پاسداشت کوشش های صادقانه خبرنگاران آزاده ای است که برای دسترسی ، تولید، توزیع و انتشار اطلاعات از هیچ کوششی دریغ نمی ورزند .
    وی در انتها از زحمات و تلاشهای صورت گرفته در اداره ررسانه شهرداری و همچنین روزنامه شهرآرا که نقش سازنده وو ارزنده ای در فرهنگ سازی و اطلاع رسانی به عمومی شهروندان دارند تشکر و قدر دانی نمود .

    تعداد بازدید: 153
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر