اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر : اداره روابط عمومی سازمان
    تعداد بازدید: 170
    کد: 44526
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۳/۰۵/۱۶

    جلسه شورای احیای امر به معروف ونهی از منکر سازمان پایانه های مسافربری برگزار گردید .

    ایجاد دفتر مشاوره برای زائرین ومسافرین در پایانه های مسافربری با بهره مندی از کارشناسان خبره قوه قضائیه ، نیروی انتظامی ،بهزیستی استان از مصوبات مهم این جلسه بود .
    جلسه شورای احیای امر به معروف ونهی از منکر سازمان پایانه های مسافربری برگزار گردید .

    به گزارش اداره روابط عمومی سازمان پایانه های مسافربری شهرداری مشهد، مهندس شریعتی مدیرعامل و رئیس شورای امر به معروف و نهی از منکر سازمان پایانه های مسافربری مشهد در این جلسه  گفت :امر به معروف ونهی از منکر یکی از واجباتی است که باید برای مردم به صورت جدی تبیین گردد و مصادیق آن به صورت بارز و روشن بیان و آحاد مردم از سردرگمی خارج گردند.
    وی در ادامه گفت :مصادق بارز منکر در جامعه فعلی اعدم تمایل جوانان  به امر مهم ازدواج می باشد که نیاز به توجه ویژه به این واجب الهی مشاهده می گردد که جا دارد از اقدامات اعضاء محترم شورای اسلامی شهر مشهد و مصوبات جدید این شورا وهمچنین دستورات شهردار محترم مشهد در حمایت از ازدواج به موقع و آسان جوانان و همچنین ترغیب کارکنان شهرداری به فرزند آوری و توجه به افزایش نسل جوان و پویا ی برای جامعه تقدیر وتشکرنمود .
    حجه الاسلام رمضانی رئیس شورای حل اختلاف مستقر در پایانه مسافربری دیگر عضو شورای امر به معروف سازمان  نیز از وضعیت تاسف بار ازدواج های بدون شناخت و دقت ابراز نگرانی نمود و از خانواده ها مسولین و همه دلسوزان خواست تا بهترین روش ها برای ازدواج  جوانان را با صحیح ترین روش که کمک از زندگی انبیاء و بزرگان دین می باشد به ایشان آموزش دهند.
    همچنین در خاتمه اعضای شورای احیای امر به معروف ونهی از منکر سازمان پایانه های مسافربری ضمن تشکر و قدردانی از آحاد ملت بزرگوار  و شهید پرور مشهد مقدس بویژه  کارکنان سازمان در خصوص حضور گسترده و انقلابی در راهپیمایی روز قدس ،  مجددا کشتار بی رحمانه مردم فلسطین توسط رژیم غاصب اسرائیل را محکوم و آمادگی خود را جهت کمک به مظلومان عالم اعلام داشتند .
    خاطر نشان می سازد در این جلسه مشکلات و موانع موجود در فعالیت شورا مورد بررسی قرار گرفت و مصوبات تاثیر گزاری جهت انجام  امور مورد تصویب قرار گرفت که جهت اجراء  به دستگاه های مربوطه ابلاغ خواهد شد .

     

    تعداد بازدید: 170
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر