اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر : اداره روابط عمومی سازمان
    تعداد بازدید: 196
    کد: 44412
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۳/۰۵/۱۵
    در بازدید مسوولان استانی ومدیران شهری از دفاتر خرده بار حاشیه پایانه مسافربری امام رضا (ع) مشهد عنوان گردید :

    ضرورت نظارت بردفاترخرده بارحاشیه پایانه مسافربری مشهد

    مدیرعامل سازمان پایانه های مسافربری شهرداری مشهد بر ضرورت نظارت هر چه بیشتر بردفاتر خرده بارحاشیه پایانه مسافربری مشهد تاکید کرد.
    ضرورت نظارت بردفاترخرده بارحاشیه پایانه مسافربری مشهد

        به گزارش اداره روابط عمومی سازمان پایانه های مسافربری شهرداری مشهد ، مهندس محسن شریعتی اظهارداشت : از دو سال پیش انبارمتمرکزی در داخل پایانه مسافربری مشهد در راستای ارائه خدمات رفاهی به زائران و مجاوران در نظر گرفته شد .
       وی با بیان این که هم اکنون این انبار توسط یکی از شرکت های حمل و نقل بار فعالیت خود را ادامه می دهد افزود: خدمات حمل باردر انواع مختلف سبک و سنگین آن دراین مجموعه به شهروندان و زائران ارائه می شود.
        مهندس شریعتی با بیان این که در حاشیه پایانه مسافربری مشهد دفاترخرده بار متعددی فعالیت می کنند گفت: فعالیت غیر مجاز برخی از این دفاتر چالش های مختلفی را ایجاد کرده که از آن جمله می توان به نرخ های بی ثبات ،بارنامه های بی اساس ،سرگردانی مسافران،نبود مرجعی پاسخگو ،قاچاق برخی کالاها و ...اشاره کرد.
        مدیرعامل سازمان پایانه های مسافربری شهرداری مشهدهمچنین از ارائه خدمات حمل بار در دفاتر دارای مجوز به صورت هوشمند در آینده ای نزدیک خبر داد و یادآورشد :ارائه خدمات نوین ،اطلاع از روند ارسال کالا ،اطلاع رسانی دقیق به ارسال کننده و گیرنده و ...از مزایای راه اندازی این سیستم هوشمند است.
       شریعتی خاطرنشان کرد :سازمان مدیریت حمل و نقل بار درون شهری وسازمان پایانه های مسافربری شهرداری مشهد تلاش گسترده ای را در راستای ساماندهی به این دفاتر آغاز کرده اند.

    تعداد بازدید: 196
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر