اوقات شرعی
 • چهارشنبه،07 مهر 1400
 • ورود
     
   •  
    منبع خبر : اداره روابط عمومی سازمان
    تعداد بازدید: 205
    کد: 42151
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۳/۰۴/۰۲
    در هفته تکریم مساجد و تکایا در پایانه مسافربری مشهد برگزار گردید :

    غبار روبی نمازخانه ها و مساجد پایانه های مسافربری مشهد در آسنانه ضیافت الله

    در آستانه ماه مبارک رمضان، ماه ضیافت الهی و همزمان با گرامیداشت دهه تکریم مساجد و تکایا ، کلیه نمازخانه‌ها و مساجد در پایانه‌های مسافری مشهد غبارروبی شد.
    غبار روبی نمازخانه ها و مساجد پایانه های مسافربری مشهد در آسنانه ضیافت الله

         به گزارش اداره  روابط عمومی سازمان پایانه‌های مسافربری  شهرداری مشهد ، همزمان با طرح تکریم مساجد که از بیستم ماه شعبان‌المعظم تا حلول ماه مبارک رمضان اجرا می‌شود، مساجد و نمازخانه‌های پایانه‌های مسافربری امام رضا (ع) ، معراج و راه ابریشم و ایستگاه سوارهای سه گانه مشهد ، غبارروبی و عطرافشانی شد و آماده  پذیرایی از مسافرین و زائرین گرانقدر گردید .
         مهندس شریعتی مدیرعامل سازمان در اینخصوص گفت : در آستانه ماه میهمانی خدا که دل‌ها آماده میهمانی پروردگار می باشد ، همزمان با طرح ملی  غبار روبی مساجد کشور ، در مساجد و نمازخانه پایانه‌های مسافری مشهد ، شست‌وشوی فرش‌ها، پاکیزگی و زیبایی، بازپیرایی فضای سبز پیرامون مساجد و معطرسازی آنها با مشک و گلاب انجام شد تا فضای مساجد برای اجرای برنامه‌های مذهبی در ماه مبارک رمضان و استفاده زائرین ، مسافرین و مجاورین  مهیا شود.
         وی افزود : امیدواریم  در این ماه پر از فضیلت  میزبان خوبی برای این عزیزان بوده و خدمات مناسبی را برای ایشان فراهم سازیم .  

     

    تعداد بازدید: 205
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر