اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر : اداره روابط عمومی سازمان
    تعداد بازدید: 148
    کد: 40951
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۳/۰۳/۱۰
    به جهت هماهنگی فعالیتهای فرهنگی و اجتماعی در پایانه مسافربری مشهد صورت گرفت :

    بازدید مدیران فرهنگسراهای و کارشناسان سازمان فرهنگی شهرداری مشهد از پایانه مسافربری امام رضا (ع) مشهد

    نوع امکانات و تجهیزات مدرن در پایانه های مسافربری مشهد که با تفکر مدرن به زائرین ومسافرین بارگاه منور رضوی خدمات قابل ملاحضه ای ارائه می نماید مثال زدنی می باشد .
    بازدید مدیران فرهنگسراهای و کارشناسان سازمان فرهنگی شهرداری مشهد از پایانه مسافربری امام رضا (ع) مشهد

            به گزارش اداره روابط عمومی سازمان پایانه های مسافربری شهرداری مشهد :  مدیران فرهنگسراهای سازمان فرهنگی و تفریحی شهرداری مشهد در معیّت کارشناسان و تعدادی از مسئولین این سازمان از خدمات صورت گرفته در پایانه های مسافربری مشهد بازدید  نمودند .

            در این برنامه که با هماهنگی قبلی بین دو سازمان صورت گرفت  بازدید کنندگان از نحوه  خدمات در حوزه های مختلف  فرهنگی ، اجتماعی ، امنیتی ، ایمنی  و انتظامی  و خدمات حمل ونقلی  مطلع گردیده  و در اینخصوص توضیحات کاملی توسط معاونت اجرایی سازمان برای ایشان ارائه گردید .
             مهندس شریعتی مدیرعامل سازمان پایانه های مسافربری در اینخصوص گفت : با توجه به  اینکه سازمان در حوزه های مختلف خدماتی در قالب پروژه های عمرانی ، تاسیساتی ، ایمنی ، امنیتی ،  زیباسازی ،‌هوشمندسازی و.....  تقریبا  فارق گردیده ودرحال حاظر با کمبودهایی در اجرای برنامه های فرهنگی در سازمان پایانه های مسافربری مواجه می باشیم با پیگیری صورت گرفته مقرر گردید از سازمانهای متولی ارائه خدمات فرهنگی به جهت  مشارکت ، هم فکری و در بعضی از موارد اجرای آن برنامه ها دعوت به همکاری بعمل آید که بر همین اساس در فاز یک آن در خدمت مدیران محترم فرهنگسراهای شهر مشهد بودیم . 
             وی ادامه داد : این عزیزان با توجه به وجود تجربیات بسیار ارزنده در حوزه های مختلف  تحت مدیریت خود دارای  بسیاری از اندوخته و تفکرات علمی در این راستا می باشند که می توانند با هماهنگ سازی سایر اقشار و نهادهایی که تمایل به اجرای این برنامه ها دارند  پایه گذار یک حرکت فرهنگی  برنامه ریزی شده ، مدون و با ثبات برای کل مناسبتهای فرهنگی و مذهبی سال باشیم .
          شایان ذکر است در پایان و در جلسه ای که به جهت جمع بندی نظرات مدیران محترم فرهنگسراها و کارشناسان برگزار گردید مقرر شد هر کدام از فرهنگسراها ضمن بازدید مجزا از امکانات  موجود و حضور تیم کارشناسی خود برنامه های خود را جهت اجرای در قالب تفاهم نامه  مشترک بین دو سازمان ارائه تا پس از تصویب مفاد آن اجرای برنامه های فرهنگی در دستور کار قرار  گیرد .
     
     
    تعداد بازدید: 148
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر