اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر : اداره روابط عمومی سازمان
    تعداد بازدید: 152
    کد: 39891
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۳/۰۲/۱۸
    با هماهنگی معاونت محترم حمل ونقل وترافیک شهرداری مشهد صورت گرفت :

    بازدید معاونین و کارشناسان و اعضاء شورای اسلامی شهرهای اراک و قم از پایانه مسافربری امام رضا (ع ) مشهد

    در این بازدید وضعیت اجرای پروژه های مختلف در این پایانه ، نحوه ارائه خدمات در حوزه های مختلف به زائرین ومسافرین بارگاه ملکوتی امام هشتم حضرت علی ابن موسی الرضا (ع) ارائه گردید و موارد قابل اجرا و الگو برداری برای این مسئولین تشریح شد.
     بازدید معاونین و کارشناسان و اعضاء شورای اسلامی شهرهای اراک و قم از پایانه مسافربری امام رضا (ع ) مشهد
            به گزارش اداره روابط عمومی سازمان پایانه های مسافربری شهرداری مشهد معاونین ،  کارشناسان شهرداری و اعضاء  شورای اسلامی شهرهای اراک و قم از پایانه مسافربری امام رضا (ع ) مشهد بازدید نمودند.
              در این بازدید وضعیت اجرای پروژه های مختلف در این پایانه ،  نحوه ارائه خدمات در حوزه های مختلف به زائرین ومسافرین بارگاه ملکوتی امام هشتم حضرت علی ابن موسی الرضا (ع) ارائه گردید و موارد قابل اجرا و الگو برداری برای این مسئولین  تشریح شد.
             در این بازدید مسئولین این دوشهر از فضای زیبای پایانه مسافربری مشهد و خدمات صورت گرفته در این سطح ابراز  رضایت نموده و عنوان گردید : خدمات در این سطح زائرین  بارگاه منور رضوی را متقاعدمی سازد با  آسودگی  و اطمینان کامل به این شهر مذهبی  مسافرت نمایند .
                همچنین رئیس شورای اسلامی شهر قم عنوان نمود : چشم انداز زیبای پایانه مسافربری امام رضا (ع) و اجرای پروژه های وسیع فضای سبز و مبلمان زیبای شهری در این پایانه ، خستگی سفر طولانی را از مسافرین می زداید و این مکان آرامش را برای مسافرین ایجاد نموده است.
             ایشان اظهار امیدواری نمودند بتوانند تعدادی از اندوخته های خود را در این بازدید در پایانه شهر خود  اجرایی نمایند . 
    تعداد بازدید: 152
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر