اوقات شرعی
 • چهارشنبه،07 مهر 1400
 • ورود
     
   •  
    منبع خبر : اداره روابط عمومی سازمان
    تعداد بازدید: 155
    کد: 39643
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۳/۰۲/۱۴
    همزمان با هفته گرامیداشت مقام کارگر اتفاق افتاد .

    تجلیل از کارگران پایانه های مسافربری مشهد

    در این همایش که با همکاری شرکتهای مختلف پیمانکاری سازمان برگزار گردید از کارگران نمونه حوزه های مختلف خدماتی در پایانه تجلیل گردید .
     همایش تجلیل از کارگران سازمان پایانه های مسافربری مشهد
            به گزارش اداره روابط عمومی سازمان پایانه های مسافربری شهرداری مشهد: مهندس شریعتی مدیرعامل سازمان درهمایش تجلیل ازکارگران سازمان پایانه های مسافربری با تبریک فرا رسیدن هفته کار و کارگر و با بیان اینکه کار کردن در دین مبین اسلام اصالت دارد، اظهار داشت  امروز کارگران وفادارترین افراد در سطح کشور محسوب می‌شوند چراکه چرخه اقتصاد و تولید کشور به دست توانای آنان به حرکت درمی‌آید.بر همین اساس می توان  کارگران را پایه های اقتصادی هر شهر خواند.
           شریعتی  با اشاره به اهمیت کار و جایگاه کارگر درجامعه افزود: امروز که جبهه کفرواستکبار برای مقابله با جبهه اسلام وایران ناتو اقتصادی تشکیل داده اند نقش کار و تلاش و جایگاه پر اهمیت کارگر بیشتر مشخص می گردد.
            شریعتی در پایان سخنان خود به فرهنگ کار اشاره کرد وتصریح کرد: متاسفانه نگاه جامعه ما نسبت به کار فقط پست ریاست و مدیریت و پشت میز نشینی است که این نگاه بسیار اشتباه است باید فرهنگ و جایگاه کار را برای جوانان درست تبیین کرد تا هر شخصی در حوضه تخصصی خود مشغول به فعالیت شود و همچنین به کار خود افتخار بکند
     
    تعداد بازدید: 155
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر