اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر : اداره روابط عمومی سازمان
    تعداد بازدید: 210
    کد: 38219
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۳/۰۱/۱۲
    در طول ایام طرح استقبال از زائرین ومسافرین نوروزی در پایانه مسافربری مشهد صورت گرفت :

    معاونین بارزسی وزارت راه و شهرسازی از پایانه مسافربری امام رضا علیه السلام بازدید کردند

    تلاشها و اقدامات صورت گرفته در خصوص ارائه خدمات به زائرین و مسافرین بارگاه منور رضوی در حوزه های مختلف رفاهی ، فرهنگی ، مذهبی و همچنین ارائه خدمات در ناوگان حمل و نقلی برون شهری به ویژه ایجاد و استقرار زائر سرای پایانه مسافربری امام رضا علیه السلام ارزشمندو در سطح کشور کم نظیر می باشد.
     معاونین بارزسی وزارت راه و شهرسازی از پایانه مسافربری امام رضا علیه السلام بازدید کردند
    به گزارش اداره روابط عمومی سازمان پایانه های مسافربری شهرداری مشهد: آقایان مهندس غلامی و مهندس علیزاده معاونین بازرسی وزارت بازرسی راه و شهرسازی ازپایانه مسافربری امام رضا علیه السلام در طول ایام طرح استقبال از زائرین ومسافرین نوروزی شهرمقدس مشهد بازدید نمودند . 
    ایشان ضمن بازدید میدانی و دریافت گزارشات فعالیتهای صورت گرفته از تلاشها و اقدامات صورت گرفته در خصوص ارائه خدمات به زائرین و مسافرین بارگاه منور رضوی در حوزه های مختلف رفاهی ، فرهنگی ، مذهبی و همچنین  ارائه خدمات در ناوگان حمل و نقلی برون شهری تقدیر و تشکر نمودنند . مهندس غلامی در بخشی از بازدید خود ارائه این حجم خدمات را در شاخه های مختلف به ویژه  ایجاد و استقرار زائر سرای پایانه مسافربری امام رضا علیه السلام را ارزشمند توصیف نموده و آن را  در سطح کشور کم نظیر  دانستند .
     در انتها ضمن آرزوی سالی خوش و پربرکت برای ارائه کنندگان خدمات رهنمودهای لازم را در جهت ارتقاء سطح کیفی خدمات به جهت رضایت مندی بیشتر زائرین و مسافرین یادآور شدند .
     

     

    تعداد بازدید: 210
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر