اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر : اداره روابط عمومی سازمان
    تعداد بازدید: 200
    کد: 32144
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۲/۰۸/۰۹
    مسابقات والیبال ساحلی جانبازان و معلولان قهرمانی کشور در پایانه مسافربری شهرداری مشهد برگزار گردید

    مسابقات والیبال ساحلی جانبازان و معلولان قهرمانی کشور در پایانه مسافربری شهرداری مشهد برگزار گردید

    از نکات بارز این مسابقات پخش مستقیم این مسابقات از طریق شبکه اینترنتی می باشد که مورد توجه فدراسیون والیبال آسیا و دست اندرکاران مسابقات رسمی در سطح استان و کشور قرار گرفته است .
     مسابقات والیبال ساحلی جانبازان و معلولان قهرمانی کشور در پایانه مسافربری شهرداری مشهد برگزار گردید
    به گزارش اداره روابط عمومی سازمان پایانه های مسافربری شهرداری مشهد، مسابقات والیبال ساحلی قهرمانی جانبازان و معلولان دسته جات آزاد کشور در زمین ورزشهای ساحلی این سازمان برگزار گردید .
    مهندس شریعتی مدیرعامل این سازمان دراین خصوص گفت : مسابقات والیبال ساحلی قهرمانی جانبازان و معلولین کشور از ساعت 9 پنج شنبه 9 آبان ماه با حضور 10 تیم از استانهای هرمزگان ، سیستان و بلوچستان ، گلستان (کردکوی)(2تیم) ، قم ، خراسان رضوی ، خراسان جنوبی ، اصفهان ، البرز و لرستان در زمین والیبال ساحلی پایانه مسافربری شهرداری مشهد آغاز شده است .
    شریعتی افزود : این مسابقات زیر نظر فدراسیون جانبازان ومعلولان جمهوری اسلامی ایران با نظارت آقای محمد حسین شفقی نماینده تام الاختیار فدراسیون و دبیر انجمن والیبال معلولین کشور و همّت هیات جانبازان و معلولین کارگران خراسان رضوی  با حضور 80 نفر ورزشکار ، 30 داور و در حضور خیل عظیم تماشاچیان و علاقمندان بی شمار این رشته مهیج  برگزار شد .
    وی ادامه داد :  از نکات بارز این مسابقات پخش مستقیم این مسابقات از طریق شبکه اینترنتی می باشد که مورد توجه فدراسیون والیبال آسیا و دست اندرکاران مسابقات رسمی در سطح استان و کشور قرار گرفته است  .
    وی علت برگزاری این مسابقات را میزبانی خوب سازمان در مسابقات قهرمانی والیبال ساحلی استان اعلام نمود و در خصوص ساخت این مجموعه عنوان نمود : با توجه به کمبودهای موجود در خصوص زمینهای ورزشی ساحلی در سطح استان و پیشنهاد صورت گرفته و موافقت انجام شده فضای کنونی که بلا استفاده بود و وجه خوبی برای سازمان نداشت به امر ورزش و تندرستی  کارکنان و فعالان حاضر در این سازمان اختصاص یافت و این مهم در راستای ترویج عمومی کردن ورزش و همگانی نمودن  آن در سطح جامعه می باشد که بر همین اساس آمادگی خود و مجموعه را برای میزبانی شهروندان و همسایگان این پایانه به جهت اختصاص زمان تمرین برای ورزشهای ساحلی اعلام نمود . وی عنوان نمود شهروندان و  هماسایگان پایانه مسافربری امام رضا(ع) مشهد با مراجعه به تربیت بدنی سازمان و هماهنگی با این حوزه می توانند از این مجموعه استفاده نمایند . 
    شایان ذکر است محمد حسین شفقی نماینده تام الاختیار فدراسیون و دبیر انجمن والیبال معلولین کشور از پیش کسوتان این ورزش مهیج می باشد که سابقه داوری بین المللی را در کارنامه خود دارد و از میزبانی خوب سازمان پایانه های مسافربری مشهد و تلاش دست اندرکاران این مسابقات تشکر و قدر دانی نمود و اظهار امیدواری نمود با بر طرف نمودن نواقص جزئی مجموعه که در حد استانداردهای ملّی می باشد ، شاهد انجام مسابقات بین المللی در این فضای خوب و مناسب باشیم . وی همچنین افزود میزبانی خوب مشهد باعث شد تا این مسابقات در تقویم والیبال ساحلی کشور گنجانده شود و در سال آینده در اردیبهشت یا خرداد 93 مسابقات کشوری مجددا با میزبانی پایانه های مسافربری مشهد برگزار خواهد شد . 
     
    تعداد بازدید: 200
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر