اوقات شرعی
 • یکشنبه،19 مرداد 1399
 • ورود
     
   •  
    منبع خبر : اداره روابط عمومی سازمان
    تعداد بازدید: 174
    کد: 31255
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۲/۰۷/۱۳
    برگزاری مسابقات والیبال ساحلی قهرمانی استان در پایانه مسافربری امام رضا (ع) مشهد و میزبانی بی نظیر پایانه ها

    برگزاری مسابقات والیبال ساحلی قهرمانی استان در پایانه مسافربری امام رضا (ع) مشهد و میزبانی بی نظیر پایانه ها

    به گفته اکثریت قریب به اتفاق شرکت کنندگان سطح این مسابقات و میزبانی پایانه مسافربری مشهد از سطح مسابقات کشوری فراتر بود و می توان گفت این زمین با خدمات ارائه شده قابلیت برکزاری مسابقات کشوری و لیگ را به راحتی دارا می باشد .
     برگزاری مسابقات والیبال ساحلی قهرمانی استان در پایانه مسافربری امام رضا (ع) مشهد و میزبانی بی نظیر میزبان
    به گزارش اداره روابط عمومی سازمان پایانه های مسافربری شهرداری مشهد : مسابقات والیبال ساحلی گرامیداشت هفته دفاع مقدس ،  در زمین والیبال ساحلی پایانه مسافربری امام رضا (ع) مشهد و با حضور 16 تیم مطرح استان برگزار گردید .
    این مسابقات که پیش زمینه برگزاری مسابقات قهرمانی کشور می باشد در زمین والیبال ساحلی سازمان پایانه های مسافربری که مراحل نهایی خود را سپری می نماید و در آینده نزدیک به بهره برداری خواهد رسید و افتتاح می گردد برگزار شد تا نقاط ضعف و مشکلات موجود در این زمین در هنگام برگزار مسابقات دیده شده و در جهت رفع آن اقدام شود .
    لازم به ذکر است در مسابقات قهرمانی استان تیم شهرداری ب به مقام قهرمانی نایل گردید و شهرداری الف ، زمانی و   ستارگان طلاب  به مقام های دوم تا چهارم دست پیدا نمودند .
    مهندس شریعتی مدیرعامل سازمان پایانه های مسافربری مشهد در این زمینه گفت : همچون گذشته و در ادامه روند ارائه خدمات رفاهی و فرهنگی برای مسافرین و خادمین این عزیزان با تحقیقات کارشناسی که انجام شد ظرفیت ایجاد یک زمین چند منظوره ساحلی در فضای موجود در پایانه مسافربری امام رضا (ع) مشاهده گردید که مراحل جانمایی تا احداث آن در یک پروسه یکساله به طول انجامید و انشاءا... به زودی به بهره برداری نهایی خواهد رسید و شاهد افتتاح رسمی آن خواهیم بود .
    وی افزود در این برنامه خدمت رسانی به فعالان ارائه خدمات به زائرین ومسافرین ، کارکنان ، بهره برداران و همچنین هم محله های اطراف پایانه مسافربری امام رضا (ع) در دستور کار قراردارد که علاقه مندان پس از افتتاح مجموعه می توانند با مراجعه به تربیت بدنی و رفاه این سازمان نسبت به اختصاص زمان تمرین در این مجموعه اقدام نمایند . 
    شایان ذکر است ، زمین مذکور در قسمت بلوار اصلی پایانه مسافربری امام رضا (ع)بین  کلانتری پایانه  و ایستگاه آتش نشانی قراردارد .
     
     
    تعداد بازدید: 174
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر