اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر : اداره روابط عمومی سازمان
    تعداد بازدید: 280
    کد: 31116
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۲/۰۷/۰۹
    مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری مشهد: حضور آتش‎نشانان در پایانه تضمین کننده ایمنی است

    مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری مشهد:
    حضور آتش‎نشانان در پایانه تضمین کننده ایمنی است

    حضور آتش‌نشانان در پایانه‌های مسافربری، ایمنی این مراکز مهم حمل و نقل را تضمین می‌کند و باید از این بابت قدردان زحمات ان‌ها باشیم.
    مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری مشهد: حضور آتش‎نشانان در پایانه تضمین کننده ایمنی است

     مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری مشهد در روز آتش‌نشان از فعالین این عرصه تجلیل کرد.

    به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، محسن شریعتی در مراسمی که به جهت تقدیر از تلاش و ایثارگری‌های آتش‌نشانان در محل دفتر مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی مشهد برگزار شد، گفت: هفتم مهر ماه هر سال مصادف است با سالروز گرامیداشت یاد و خاطره عزیزانی که با تلاش شبانه‌روزی و خالصانه خود و ایثار و از خودگذشتگی گام برمی‌دارند تا ایمنی و آسایش را برای ما و عزیزانمان به ارمغان آورند.
    وی بیان کرد: به همین مناسبت و به رسم پاسداشت زحمات این عزیزان، مدیران پایانه‌های مسافربری سه گانه مشهد با مراجعه به سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی مشهد، با تقدیم گل و تبریک این ایام بر آن شدیم تا گوشه‌ای از زحمات کلیه آتش‌نشانان خصوصا همکاران فعال در شهرداری مشهد را پاس داشته و از این عزیزان تجلیل و تشکر کنیم.
    وی ادامه داد: حضور آتش‌نشانان در پایانه‌های مسافربری، ایمنی این مراکز مهم حمل و نقل را تضمین می‌کند و باید از این بابت قدردان زحمات ان‌ها باشیم.
    مدیران پایانه‌های مسافربری امام رضا(ع)، پایانه معراج و پایانه راه ابریشم با حضور در ایستگاه‌های مستقر و مجاور با پایانه تحت مدیریت خود از زحمات قشر آتش‌نشان تشکر و قدردانی کردند.

    تعداد بازدید: 280
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر