اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر : اداره روابط عمومی سازمان
    تعداد بازدید: 206
    کد: 30956
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۲/۰۷/۰۶
    تجلیل از کارکنان رزمنده دوران دفاع مقدس در سازمان پایانه های مسافربری شهرداری مشهد

    تجلیل از کارکنان رزمنده دوران دفاع مقدس در سازمان پایانه های مسافربری شهرداری مشهد

    در زمان جنگ تحمیلی نوجوانان و جوانان کم سن و سالی در صحنه حضور داشتند که مسئولیتهای بسیار مهمی را برعهده داشتند وبا توکل به خداوند و ازخود گذشتگی موفقیتهای بسیاری را در جبهه ها بوجود آورند
     تجلیل از کارکنان رزمنده دوران دفاع مقدس در سازمان پایانه های مسافربری شهرداری مشهد
    به گزارش اداره روابط عمومی سازمان پایانه های مسافربری شهرداری مشهد،  در مراسمی که در محل نمازخانه ساختمان اداری با حضور فرمانده حوزه 2 بسیج اداره های مشهد , مدیرعامل ,  معاونین  و روسای ادارات به همراه کارکنان سازمان برگزارگردید ضمن پاسداشت یاد و خاطره رزمندگان دفاع مقدس  و شهدای گرانقدرهشت سال جنگ تحمیلی ازتعدادی ازکارکنان رزمنده در جبه های حق علیه باطل تجلیل بعمل آمد .
    در این مراسم مهندس شریعتی  مدیرعامل سازمان گفت : در زمان جنگ تحمیلی نوجوانان و جوانان کم سن و سالی در صحنه حضور داشتند که مسئولیتهای بسیار مهمی را برعهده داشتند وبا توکل به خداوند و ازخود گذشتگی موفقیتهای بسیاری را در جبهه ها بوجود آورند  امّا آیا این اتفاقات در زمان کنونی نیز صورت میگیرد . 
    وی ادامه داد باید تلاش کنیم تا این حماسه ها در بین صفحات تاریخ فراموش نشود و نسل کنونی را با این دلاورمردیها آشنا نماییم . اقدامی که قطعا آینده مملکت ما را خواهد ساخت ونسل جدیدباا لگو قراردادن این رشادتها مسیر حرکت خود را برای ساختن ایرانی آباد هموار خواهد ساخت . وی در انتهای صحبتهای خود خاطره ای را از حضور در جبه های حق علی باطل برای کارکنان بازگو نمود .
    در ادامه سرگرد باقری فرمانده حوزه دو بسیج اداره های مشهد نیز سخنانی را در باب رشادتهای رزمندگان اسلام در دوران دفاع مقدس برای حاضرین بیان نمود و ضمن  تایید سخنان مدیرعامل سازمان  عنوان نمود : قطعا اگر در حال حاضر درحوزه اطلاع رسانی فعالیتهای هشت سال جنگ تحمیلی و حماسه های این دوران  با کمبود مواجه هستیم  بخاطر اینست که سعی نشده هر رزمنده ، بسیجی ، ارتشی و سرباز این دوران خاطرات و اتفاقات صورت گرفته را به خانواده خود اطرافیان و آشنا و اقوام  انتقال دهد و آنها را با فضای آن دوران آشنا کند . وی دیگر علت این موضوع را عدم توجه مسئولین و متولیان حفظ و انتشار آثار دفاع مقدس در گذشته دانست که در طی چند سال آتی با اقدامات مهمی که در حوزه سمعی و بصری صورت پذیرفته و انتشار کتابهای بسیار گرانبها و با ارزش توانسته گامهایی را در جهت بهبود وضعیت بردارند که انتظار می رود روند این موضوع سرعت گرفته و فعالیتهای گسترده تری به این مهم اختصاص یابد.
    وی در ادامه ضمن بازدید از اقدامات صورت گرفته در سطح محوطه و فضاسازیهای مستقر در پایانه  مسافربری مشهد و همچنین بازدید از نمایشگاه هفته دفاع مقدس پایانه ، ضمن تشکر از اقدامات مدیرعامل محترم و همراهی کارکنان بسیجی سازمان پایانه های مسافربری مشهد که در صف اول بسیاری ازاتفاقات خوب در حوزه دو بسیج اداره های مشهد هستند ، از دستگاه های متولی برنامه های فرهنگی و ملی مذهبی نیز درخواست نمود در این برنامه ها مشارکت داشته باشند و دین شرعی  خود را به شهداء و رزمندگان اداء نمایند .
    خاطر نشان می سازد در این مراسم از 15 نقر از کارکنان رزمنده سازمان که دردوران دفاع مقدس  در جبهه های حق علیه باطل حضور داشتند با اهداء هدیه ای تقدیر گردید. 
     
    تعداد بازدید: 206
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر