اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر : ستاد خبری پایان صفر 1398
    تعداد بازدید: 58
    کد: 185743
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۸/۰۸/۰۵
    معاون گردشگری و زیارت سازمان فرهنگی اجتماعی شهرداری مشهد خبر داد؛

    نمایش آمادگی سازمان پایانه های مسافربری در غرف استقبال از زائران پیاده در میدان شهدا

    معاون گردشگری و زیارت سازمان فرهنگی اجتماعی شهرداری مشهد از نمایش آمادگی سازمان پایانه های مسافربری در میدان شهدا خبر داد.
    نمایش آمادگی سازمان پایانه های مسافربری در غرف استقبال از زائران پیاده در میدان شهدا

     به گزارش ستاد خبری دهه پایانی صفر پایانه های مسافربری شهرداری مشهد، نرگس شالچیان اظهارکرد: تمام تلاش شهرداری مشهد این است که در دهه پایانی ماه صفر، زیرساخت‌های لازم را برای این میزبانی شایسته و فاخر فراهم کند. به همین خاطر در مبادی ورودی و سطح شهر 23 ایستگاه به صورت حمایتی و مشارکتی ایجاد کرده که 18 ایستگاه آن حمایتی و 5 ایستگاه آن مشارکتی است.

    وی افزود: ایستگاه‌های مختلف سطح مشهد نیز خدمات مختلفی را بنا به جنس و نیاز افرادی که به شهر مشهد می‌آیند، ارائه می‌کنند. در ایستگاه‌های ورودیِ زائران پیاده نیز خدماتی از قبیل استحمام، وسایل بهداشتی و درمانی، مراقبت‌های پزشکی و... ارائه می‌شود.
    معاون گردشگری و زیارت سازمان فرهنگی اجتماعی شهرداری مشهد ادامه داد: زائران پیش از آن‌که به میدان شهدا، ایستگاه مرکزی شهرداری مشهد و نزدیک‌ترین ایستگاه به حرم برسند، در طول مسیر خدمات مختلفی را دریافت کرده‌اند. در میدان شهدا نیز آموزش‌های لازم از جنس فرهنگی و مشارکتی توسط دستگاه‌های خدمت‌رسان ارائه می‌شود. 
    وی اضافه کرد: امسال در میدان شهدا سازمان‌ها و دستگاه‌های مختلفی داریم که کنار هم تلاش خود را نمایش می‌دهند؛ از جمله دستگاه‌های مختلف شهرداری و تصمیم‌سازان سطح شهر مانند اتاق اصناف، اتحادیه‌های مختلف، سازمان پایانه‌های مسافربری و رجا، فرهنگسراها و سازمان کتابخانه‌ها در این میدان خدمت‌رسانی نیز حضور دارند.
     
    تعداد بازدید: 58
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر