اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر : ستاد خبری پایان صفر 1398
    تعداد بازدید: 150
    کد: 185741
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۸/۰۸/۰۵

    خدمات‌رسانی به زائران خارجی در پایانه‌های مسافربری مشهد

    مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری مشهد گفت: با توجه به دهه پایانی ماه صفر شاهد حضور زائران خارجی از کشورهایی همچون هند، پاکستان و عراق در پایانه‌های مسافری مشهد مقدس هستیم.
     خدمات‌رسانی به زائران خارجی در پایانه‌های مسافربری مشهد

     به گزارش ستاد خبری دهه پایانی ماه صفر سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری مشهد، محسن شریعتی در گفت‌وگو با خبرنگار اظهار کرد: امسال با توجه دمای مناسب هوای شهر مشهد در دهه پایانی ماه صفر نسبت به سال‌های گذشته پیش‌بینی می‌شود تعداد زائران نیز افزاش یابد

    وی افزود: پایانه‌های مسافربری شهر مشهد در این ایام پذیرای زائران مختلفی از نقاط مختلف ایران اسلامی است و به‌خصوص برای خروج آن‌ها نیز برنامه‌ریزی‌های لازم صورت گرفته است.
    مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری مشهد بیان کرد: رشد مسافران‌ بین‌المللی هم در سال‌های اخیر چشمگیر بوده است که بخش عمده آن‌ها از طریق اتوبوس وارد مشهد مقدس می‌شوند.
    شریعتی ادامه داد: عمده مسافران بین‌المللی ما در طی سال از کشورهای عراق و افغانستان هستند اما در ایام دهه پایانی صفر شاهد حضور زائرانی از کشورهای دیگر همچون پاکستان و هند هم هستیم که به‌صورت زمینی به شهر مشهد سفر می‌کنند و خدمات مناسب برای این قشر از زائران نیز در سطح پایانه‌های مسافربری شهر مشهد به‌ویژه پایانه مسافربری امام رضا (ع) پیش‌بینی‌شده است.
     
    تعداد بازدید: 150
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر