اوقات شرعی
 • یکشنبه،19 مرداد 1399
 • ورود
     
   •  
    منبع خبر : اداره روابط عمومی سازمان پایانه های مسافربری مشهد و امور فرهنگی
    تعداد بازدید: 126
    کد: 181441
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۸/۰۶/۰۴

    نشست صمیمی مدیرعامل سازمان پایانه های مسافربری شهرداری مشهد با کارکنان

    همزمان با هفته دولت و روز کارمند و به جهت تقدیر از زحمات کارکنان سازمان پایانه های مسافربری نشست صمیمی مدیرعامل سازمان با همکاران سازمانی صورت پذیرفت .
     نشست صمیمی مدیرعامل سازمان پایانه های مسافربری شهرداری مشهد با کارکنان
     
     در این جلسه از زحمات همکاران سازمان که در مناسبتهای دهه کرامت و  دهه ولایت با جدیّت و پشتکار فراوان باعث رضایتمندی مسافران و زائران بارگاه منوّر رضوی  گردیده بودند تشکر و قدر دانی گردید .
       
       به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی سازمان پایانه های مسافربری شهرداری مشهد ، دکتر شریعتی مدیرعامل سازمان در این نشست ، ضمن تشکراززحمات همکاران که در مناسبتهای مختلف همچون دهه کرامت و   دهه ولایت با جدّیت و پشتکار مثال زدنی خود در انجام امور محوله ، باعث ایجاد رضایتمندی حداکثری برای  زائران ومسافران بارگاه منوّر رضوی گردیده بودند  تشکر و قدر دانی نمود و بیان داشتند ، قطعا این خصلت  از دیدگاه اسلام  و ائمه دینی یک الگوی  مثبت و قابل تقدیرمی باشد که هم باعث  خدمات به موقع به مخاطبین سازمانی می گردد و هم موجب خوشنودی ولی نعمت ما حضرت علی ابن موسی الرضا (ع) و خداوند متعال خواهد شد . 
        دکتر شریعتی افزود ، در زمانی که بیشتر ادارات تعطیل می باشند و در تفریحات بسر می برند این کارکنان سازمان پایانه های مسافربری هستند که با حضور فعال و همیشگی خود در محل  کار باعث  ارایه خدمات مطلوب به شهروندان و زائران شهر بهشت  هستند و هیچگونه تعلل و کاستی در این موضوع از حضور کارکنان به چشم نمی خورد و امید است در اینده نیز به همین صورت باشد .
          مدیرعامل سازمان در انتها ضمن تشکر از زحمات همکاران ابراز امیدواری  نمودند که در ماه های در پیش روی محرم و صفر که شهر مقدس مشهد شاهد حضور خیل عظیم مشتاقان زیارت بارگاه نورانی امام هشتم خواهد بود  ، همکاران ما  همچون همیشه  این عزیزان را به بهترین  برنامه استقبال نمایند و در پایان سفر نیز بدرقه کننده  این عزیزان به موطن خودشان باشند .
    شایان ذکر است دراین مراسم مدیرعامل پایانه های مسافربری به نقطه نظرات کارکنان در حوزه های مختلف پرسنلی ، کاری و رفاهی گوش فرا دادند و راهکاری مدیریتی را برای برطرف نمودن این موارد از طریق معاونین  سازمان خواستار شدند . 
     
     
     
     
    تعداد بازدید: 126
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر