اوقات شرعی
 • یکشنبه،19 مرداد 1399
 • ورود
     
   •  
    منبع خبر : اداره روابط عمومی سازمان پایانه های مسافربری مشهد
    تعداد بازدید: 134
    کد: 180705
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۸/۰۵/۲۳
    به جهت خدمت رسانی به زائران و مسافران صورت خواهد پذیرفت :

    اجرای برنامه های متنوع فرهنگی و مذهبی در دهه ولایت وامامت درپایانه های مسافربری مشهد

    با شروع دهه ولایت و وامامت برنامه های متنوع فرهنگی ، مذهبی و رفاهی برای زائران و مسافران بارگاه منور رضوی در پایانه های مسافربری برنامه ریزی و عملیاتی خواهد گردید .
    اجرای برنامه های متنوع فرهنگی و مذهبی در دهه ولایت وامامت درپایانه های مسافربری مشهد
    به گزارش روابط عمومی سازمان پایانه های مسافربری شهرداری مشهد ، دکتر شریعتی مدیرعامل سازمان در اینخصوص گفت : همزمان با شروع دهه ولایت و وامامت برنامه های متنوع فرهنگی ، مذهبی و رفاهی برای زائران و مسافران بارگاه منور رضوی در پایانه های مسافربری  برنامه ریزی و عملیاتی گردید  .
    مدیرعامل سازمان دراینخصوص گفت ، در روز عیدقربان  پارکینگهای پایانه مسافربری امام رضا (ع) جهت خدمت به  زائران و شهروندان به صورت ویژه فعالیت داشتند ، با حضور نمازگزاران علاوه بر توزیع شیرینی و شکلات درنمازخانه ها و مساجد مراسم جشن و مداحی برای این عزیزان برگزار شد  ، همچنین با مشارکت بسیار خوب کارکنان سازمان و شرکتهای پیمانکاری نسبت به سنت حسنه قربانی و توزیع گوشتهای نذری در بین نیروهای پیمانهای حوزه های خدمات عمومی ، نظافت، فضای سبز ، خدمات فنی تاسیساتی و امنیتی و انتظامی اقدام گردید .
    دکتر شریعتی افزود ، در طول دهه نسبت به برپایی ایستگاه های صلواتی در پایانه های مسافربری اقدام خواهد شد و توزیع شیرینی ، شکلات و شربت برای مسافران ، زائران و مراجعین به پایانه ها انجام خواهد شد .
    مدیرعامل پایانه در ادامه گفت ، برای عرض احترام به سادات معزّز پایانه ها برنامه دیدار حضور و تبریک عید سعید غدیر به اتفاق مدیران پایانه ها در دستور کار قرار گرفته است .
      شریعتی در انتها گفت ، برای اطلاع رسانی و فضا سازی محیطی در پایانه های مسافربری و ایستگاه سوار برنامه ریزی شده است تا فضای معنوی مناسبی را در استقبال از مسافران و بدرقه زائران بوجود آوریم .
     
    تعداد بازدید: 134
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر