اوقات شرعی
 • یکشنبه،19 مرداد 1399
 • ورود
     
   •  
    منبع خبر : پورتال انتقال خون خراسان رضوی
    تعداد بازدید: 106
    کد: 180700
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۸/۰۵/۲۱

    پیوستن پرسنل سازمان پایانه های مسافربری شهرداری مشهد به کمپین اهدای خون کار خیر

    کارکنان و مسئولین سازمان پایانه های مسافربری شهرداری مشهد به مناسبت سالروز تاسیس سازمان انتقال خون ایران و روز ملی اهدای با شعار " اهدای خون سالم ، اهدای زندگی " به یاری بیماران نیازمند شتافتند .
     پیوستن پرسنل سازمان پایانه های مسافربری شهرداری مشهد به کمپین اهدای خون کار خیر
    به گزارش اداره روابط عمومی انتقال خون خراسان رضوی، کارکنان و مسئولین سازمان پایانه های مسافربری شهرداری مشهد به مناسبت سالروز تاسیس سازمان انتقال خون ایران و روز ملی اهدای با شعار " اهدای خون سالم ، اهدای زندگی " به یاری بیماران نیازمند شتافتند .
    دکتر شریعتی مدیرعامل سازمان پایانه های مسافربری شهرداری مشهد در این خصوص گفت : این برنامه به مناسبت سالروز تاسیس سازمان انتقال خون ایران و روز ملی اهدای خون برنامه ریزی شده بود، همکاران و فعالان حوزه های مختلف در پایانه مسافربری مشهد ، جهت ادای دین به بیماران ونیازمندان به خون با مراجعه به پایگاه سیار انتقال خون که در سالنهای انتظار پایانه های مسافربری مستقر گردیده بودند با اهدای گرانبهاترین عصاره وجود خویش به یاری نیازمندان به خون شتافتند.
    دکترشریعتی افزود : ازمهمترین اقدامات انسان دوستانه و اجتماعی که هم به عنوان صدقه جاریه و هم یک فرهنگ بهداشتی وسلامتی در جامعه وجود دارد امر اهدای خون و انتقال خون می باشد که با همت همیشگی همکاران و خدمتگزاران در این سازمان طرح اهدای خون در دستور کار قرار گرفت و بصورتی که از سنوات گذشته تا کنون این طرح بصورت مستمردر این سازمان عملیاتی شد و  امیدواریم این فرهنگ وصدقه جاریه مورد قبول درگاه احدیت قرار گیرد.
     لازم به ذکر است کارکنان سازمان پایانه های مسافربری شهرداری مشهد ، رانندگان و فعالان مختلف حوزه های خدمات رسانی این سازمان طبق سنوات گذشته همیشه به صورت مستمرحامی انتقال خون در امر اهدای خون بوده اند .​
    تعداد بازدید: 106
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر