اوقات شرعی
 • چهارشنبه،01 آبان 1398
 • ورود
     
   •  
    منبع خبر : پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد
    تعداد بازدید: 80
    کد: 178094
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۸/۰۴/۱۵
    کسب افتخار ورزشی برای سازمان پایانه های مسافربری ،

    قهرمانی تیم دارت کارکنان شهرداری مشهد

    در پایان این مسابقات تیم‌های مشهد، شیراز و قم به ترتیب به مقام‌های اول تا سوم دست یافتند. همچنین تیم تهران به عنوان تیم اخلاق این مسابقات برگزیده شد. همچنین در بخش انفرادی این مسابقات، آقای جلال حاجی‌آبادی و بهروز کاظمی از شهرداری مشهد، به‌ترتیب به عنوان نفرات اول و دوم معرفی شدند. در این بخش، شیراز و تبریز به‌طور مشترک به مقام سوم دست یافتند.
    قهرمانی تیم دارت کارکنان شهرداری مشهد
    به گزارش روابط عمومی سازمان پایانه های مسافربری ی شهرداری مشهد، ششمین دوره مسابقات دارت کارکنان شهرداری‌های کشور با شرکت 12 تیم از شهرهای اردبیل، مشهد، رشت، اراک، شیراز، همدان، قم، اهواز، اصفهان، تبریز، یزد و کرج، به میزبانی شهردای اردبیل در تاریخ 11 و 12 تیرماه برگزار شد.
     در این مسابقات حدود 50 ورزشکار در قالب 16 گروه 3 و 4 تیمی به رقابت پرداختند و از هر گروه، 2 نفر به مرحله حذفی راه پیدا نمودند و پس از طی 4 مرحله حذفی، نفرات برتر معرفی شدند.
     در پایان «مسابقات دارت کارکنان شهرداری کلان‌شهرهای ایران»، تیم‌های مشهد، شیراز و قم به ترتیب به مقام‌های اول تا سوم دست یافتند و تیم تهران نیز به عنوان تیم اخلاق این مسابقات برگزیده شد. همچنین در بخش انفرادی این مسابقات، آقای جلال حاجی‌آبادی و بهروز کاظمی از شهرداری مشهد، به‌ترتیب به عنوان نفرات اول و دوم معرفی شدند. 
    شایان ذکراست سرپرستی این تیم را همکار سازمان پایانه های مسافربری اقای حسین کاظمی بر عهده داشتند که برای ششمین سال متوالی همراه با این تیم مقام قهرمانی را کسب می نمایند .  . 
     
     اسامی سرمربی، سرپرست و بازیکنان تیم دارت کارکنان شهرداری مشهد به شرح ذیل می‌باشد:
    بازیکنان:
    جلال حاجی‌آبادی
    بهروز کاظمی
    سید جعفر سیدی‌زاده
    حسن حسنی
    مربی: هادی ولی‌نیا
    سرپرست: حسین کاظمی
     
    تعداد بازدید: 80
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر